Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Boğa Yeniayı: Cumaya Kadar Gerginliklerden Kaçının!

Boğa Yeniayı: Cumaya Kadar Gerginliklerden Kaçının!

Vedik astrolog Şebnem Eksib, bugün (15 Mayıs) saat 14.48’de meydana gelecek Boğa Yeniayı döngüsünü ve burçlara etkisini anlattı…

 

Boğa Yeniayı sırasında nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle Yeni Ay etkisinin kuvvetli olacağı Pazartesi ve Salı günleri hatta Çarşambaya kadar adım atmak ve önemli bir konuda başlangıç yapmak için acele etmeyin.

Perşembe gününden itibaren Ay Hilal fazına dönecek ve harekete geçmek için Perşembe’den itibaren planlama yapın.

Şebnem Ekşib

Duygusal olarak hassas ve ilişkilere, cinsel dürtülere ve kendi iç duygusal geçişlerimize fazlasıyla odaklanabiliriz ki duygusal konularda Perşembe hatta Cuma’ya kadar acele etmeden ve ilişkilerde gerginliklerden uzak durmaya çalışmalıyız.

Güvenlik duygusu, kendimizi güvende hissetme eğilimlerimiz artıyor. Parasal konularda; borsa ve bankacılık sektörüyle ilgili riskli yatırımlar için uygun zamanlar değil, piyasalar açısından dengesiz bir hafta olabilir.

Mars’ın Koç burcunu görünüm altında tutmasıyla, Uranüs ve Merkür Mars görünümü de hafta boyunca etkin olacak ki kazalar, birden gelişen olaylar, başlattığınız gerginliklerin ucunun nereye varacağını hesap etmenin zorluğu söz konusu. Bu nedenle hafta boyunca Koç ve Oğlak burçları başta olmak üzere sakin ve esnek olmaya çalışmak ve meseleleri büyütmemek hayli önemli.

Her şey kötü değil, zihnimiz uyanık ve hissedişler yüksek olacak. Uranüs Merkür kavuşumu daha önce fark etmediğiniz şeyler, farkındalıkları aniden anlamanıza, fark etmenize neden olurken, ruhsal alanlarda hayli yüksek enerjiler söz konusu. Rüyalar, hissedişler vasıtasıyla ani biçimde ilginç mesajlar gelebilir.

Bu hafta Perşembe’ye kadar olan döngüde sağduyulu ve sakin olmayı başarırsak, bu süreci rahatlıkla atlatabiliriz. Kimsenin gazına gelmeden, kendi gerçekleriniz ve bakış açınızla ele aldıklarınızı değerlendirmeye çalışın. Hislerinize güvenin, iç sesinize kulak verin. Duyduklarınıza değil, bildiklerinize ve kendi düşüncelerinize önem verin. Bir konuda birine danışmak istiyorsanız, uzmanlığından ve konuya ne kadar hakim olduğundan emin olun. Zira herkesin kafası karışık olacak.

Burçlara Göre Yeni Ay ve Haftanın Etkileri

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Bu haftayı özellikle de Perşembeye kadar olan dönemde gerginliklerden uzak, stres ayarlarınızı dengelemeye çalışarak ve ele aldıklarınızı büyütmeden, esnemeye önem vererek geçirmelisiniz. Yakın ilişkiler, parasal konular, girişimleriniz açısından perşembeye kadar olan dönemde hassasiyetler yaşanabilir, tedbirli olun. Şartları zorlamayın, kazalar ve benzeri aksilikler adına tedbirli olun, araba kullanırken dikkatinizi dağıtmamaya özen gösterin. Duygusal konularda Cuma ya kadar partner veya eşinizle ilişkilerinize dikkat etmeniz önemli olacak. Bu hafta spor veya benzeri aktivitelerde zorlanmamaya özen gösterin.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay süreci önümüzdeki uzun bir süreçte önemli gelişmeler, yeni oluşumlar içinde olmanıza neden olabilir. Ancak bu haftayı dikkatli ve sakin geçirmeniz önemli. Güvenlik duygunuz, kendinizi maddi ve manevi güvende hissetme eğilimleriniz yüksek olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Duygusal ve fiziksel olarak Salı ve Çarşamba günleri boyunca şartları ve kendinizi zorlamayın. Bu iki gün rutin konularda olmak, önemli bir meseleyi çözmeye veya ele almaya çalışmadan günlük işlerinize yönelmek akıllıca olacaktır. Cuma’dan itibaren rahatlayacaksınız.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Burcunuz yöneticisi Merkür, Uranüs ve Mars görünümü ile gergin bir etkileşim içinde. Tahammül noktalarınız sizi zorlayabilir. Uzun süredir sabrettiğiniz veya görmeyi ret ettiğiniz ne varsa görmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle iletişiminiz adına hızlı gelişmeler yaşanabilir. Yeni ay sürecinin etkin olacağı Pazartesi ile Perşembe arası iç dengelerinize, arkanızdan iş çevrilmesine dikkat etmeniz gerekmekte. Kendinizle kalmak ve güvende olma isteğiniz artabilir. Bu süreç Cumadan itibaren Venüs’ün yükseleninize geçmesiyle dikkat çekici ve daha rahat konforlu bir döneme başlayacağı için bu hafta Cumaya kadar olan dönemde biraz daha sabırlı ve sakin olmanız gerekmekte.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Hayatınızdaki hedefler, sosyal çevreniz ve genel olarak ulaşmak istediğiniz amaçlar evinde gerçekleşen Yeni Ay, hedefleriniz ve planlarınız adına yeni bir döneme işaret etmekte. Kariyer alanınızda bulunan Merkür ile Mars arasındaki sert görünüm, analiz yeteneğinizi arttırmakla birlikte iş alanlarınızda ani gelişmeler verebilir. Başlattığınız bir iş, tartışma, adım beklemediğiniz şekilde ani durumlar yaratabilir. Bu nedenle sert ve zorlu işleri bu hafta Perşembe’den önce ele almamaya bakın. Maddi konular ve finansal alanlarda hafta boyunca tedbirli olmanız, riskli adımlar atmamanız da yine bu hafta dikkat etmeniz gereken önemli alanlardan birisi.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Kişisel alanlarınız, uzun vadeli planlarınız, kariyer ve iş hedefleriniz adına kontrol etmenizin zor olacağı bir hafta söz konusu. Bu hafta iş alanları başta olmak üzere şartları zorlamadan ve rutinde hareket etmeniz doğru olacaktır. Cumadan itibaren sosyal çevre ve arkadaşlarınızı temsil eden alana geçecek olan Venüs ile sosyal aktiviteler açısından hareketli bir süreç başlayacak. İlişkiler ve duygusal alanlarda Venüs’ün bu alanla olan etkileşimi Cumadan itibaren aktif olmaya başlıyor ki duygusal konularda Cumadan itibaren daha hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Perşembeye kadar sürecek bu haftanın gergin enerjileri, kazalar, ani aksilikler, maddi alanlar, bankacılık işleri, kredilerle ilgili alanlar, ifade alanlarınız gibi konularda sizi yorabilir ve çeşitli aksiliklerle uğraşmanız gerekebilir. Ancak Perşembeden itibaren rahatlıyorsunuz ve hem ilişkiler, hem de güncel hayatınız adına daha akıcı ve konforlu bir sürece geçiyorsunuz. Kadınlarla ilişkilerinize, tartışmalara Salı ve Çarşamba dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yine hafta ortasına biraz daha dikkat etmenizde fayda var.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Bu hafta boyunca duygusal ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız, her türlü ekip çalışmanız, eşiniz veya partnerinizle olan diyaloglarınızda dikkatli olmanız gereken bir süreç var. Her türlü ikili ilişkinizde şartları zorlamadan hareket etmeniz, ani gelişmeler karşısında sakin ve sonuç odaklı bir yaklaşım sergilemeniz önemli olacak. Diğer yandan aile ve iç alanlarınız, ailevi konular, anneniz veya ebeveynlerinizle ilgili konularda hareketli bir hafta olabilir. Taşınma, yeni bir ev alım satımı veya kiralanması mümkünse Perşembe’den itibaren hareket etmeye önem verin.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Yeni Ay süreci evlilik, ilişkiler, eşiniz veya partnerinizle alakalı alanlarda olacak ki bu hafta Pazartesi ile Cuma arası ilişkilerinize, eşinizle diyaloglarınıza, duygusal alanlarda güvenlik alanlarınıza önem vereceksiniz. Partnerinizle ilişkinizde kendinizi ne kadar güvende hissettiğiniz önemli olacak. Bu alanlarda endişeleriniz veya sizi rahatsız eden durumlar varsa, bu hafta bunları fazlasıyla gündeme getirebilirsiniz. Aynı zamanda yakın arkadaşlarınız, kuzenler veya kardeşlerle ilişkilerinizde perşembeye kadar dikkatli olmanız önemli. Eşiniz veya partnerinizin iş veya kariyeriyle ilgili bir durum, iş değişikliği veya iş alanlarındaki ani bir gelişme sizi de meşgul edebilir. Cuma’ya kadar karar vermek, adım atmak için acele etmeyiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Parasal konular, finansal alanlarda bu hafta dikkatli ve özenli olmanız gerekliliği bir yana, konuşmalarınıza, kendinizi ifade alanlarınıza özen göstermeniz önemli olacak. Bu hafta işinizde üstlerinizle, özel hayatınızda arkadaşlarınız, yakınlarınız, kardeşler gibi alanlarda ifadeniz, bir durumu ele alma şeklinizle ilgili fazlasıyla eleştiri alabilirsiniz. Biraz daha esnek ve sakin olmanız gereken bir hafta söz konusu, hafta ortasına kadar yakın çevre ilişkilerinize özen göstermeniz yerinde olacaktır. Yeni ay iş ve meslek alanlarınızda gerçekleşiyor ve mesleki konularda önünüzdeki günlerde beklemediğiniz gelişmeler olabilir.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Bu haftanın enerjileri ve Yeni Ay etkisi aşk, ilişkiler, çocuklar, ev ve yuva alanlarınız ve bu alanlarda vereceğiniz kararlar açısından etkili olacak. Perşembe gününe kadar olan dönemde ev içi gerginlikler, çocuklarınız veya ilişkilerinizle ilgili konularda hassasiyetleriniz artabilir. Perşembeden itibaren iş ve günlük hayatınızda daha rahat ve sakin olabileceğiniz, dengeyi kurabileceğiniz bir süreç başlayacak. Cuma’dan itibaren ay sonuna kadar olan dönemde mesleki konular ve iş alanlarınızda kendinizi gösterme ve gelişme yaşama potansiyelleriniz artacak.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Bir süredir çocuklar ve eviniz, yuvanızla ilgili yaşadığınız karışıklıklar, aşk ve ilişkilerde aradığınız denge ihtiyacı Perşembe’den itibaren taşların yerine oturmasıyla bu konularda rahatlamanıza neden etkiler devreye girecek. Ancak hafta ortasına kadar olan dönemde dikkatli olmanız, ele aldıklarınızda esneklik sergilemeniz, tartışmalardan uzak durmaya gayret etmeniz önemli. Yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda Salı ve Çarşamba gününe dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Duygusal ilişkilerinizde Perşembeden itibaren aşk ve ilişkiler alanınıza geçecek Venüs ile dikkatiniz ay sonuna kadar ilişkiler ve aşk konularına odaklanmanıza neden olabilir.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Yeni Ay süreciyle birlikte aktive olacak enerjiler sizi hedefleriniz, amaçlarınızla ilgili konularda yeni bir bakış açısına doğru itmekte. Varmak isteyeceğiniz konular adına mücadele ve koşturma gereken bir döneme girdiğiniz. Girişimleriniz, kardeşler alanınız adına daha mücadeleci bir döneminin var. Bu süreçte ele alacağınız konularda biraz daha sabırlı ve sakin olmanız, stresten uzak durmanız gerekmekte. Cumadan itibaren hızlanacak etkiler, ev ve yaşam alanlarınız ve kariyerinizle ilgili yeni bir dönemi ve gelişmeleri gündeminize getirecek ancak bu hafta sonuna kadar ilişkilerde ve ikili ilişkilerde diyaloglarınıza dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

Anasayfa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM