Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Burcuna göre pişir!

Burcuna göre pişir!

Yeni yıl itibariyle Eataly Mutfak Atölyesi’nde her ay düzenlenen “Burcuna Göre Pişir: Astro Gastro” derslerinde sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralarda yemekten alacağınız keyfi astrolojiyle arttırın!

Eataly, yaşamdan ve yemekten daha fazla zevk alabilmek adına misafirleri için yine benzersiz bir deneyim şansı yaratıyor. Yeni yıl itibariyle Eataly Mutfak Atölyesi’nde her ay düzenlenen “Burcuna Göre Pişir: Astro Gastro” derslerinde sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralarda yemekten alacağınız keyfi astrolojiyle arttırın!

Geçtiğimiz ay geleneksel aile sofralarını seven Oğlak burçları ile başlayan dersler, Şubat ayında ise yaratıcı Kova’ları bekliyor.

Burcunuzun mutfakla arası nasıl? Sevdiklerinizin burçlarına göre hayran kalacakları lezzetleri hazırlamanın sırları neler? Yemek keyfini bir şölene dönüştürmek için ihtiyaç duyacağınız püf noktalar, yine farklı bir açıyla Eataly Mutfak Atölyesi’nde ele alınıyor. 12 burcun farklı özelliklerinden yola çıkarak gerçekleştirilecek olan workshoplarda, her ayın burcuna özel olarak oluşturulan menü, Eataly Mutfak Atölyesi’nde katılımcılarla beraber hazırlanıyor. Ayın gökyüzündeki konumuna göre değişen tercihlerimizin menü ve sofra seçimleri üzerindeki etkisini öğrenip burçların mutfakla ilişkisini incelemek isteyenler ünlü yemek kitabı yazarı, gastronomi uzmanı Elif Edes Tapan ve astrolog Nigar Bostan ile beraber Eataly Mutfak Atölyesi’ne giriyor.

Şubat’ta Kovalar Mutfakta

21 Ocak- 18 Şubat’ta doğan Kova’ların sevdiği lezzetlerin ve sofraların anlatılacağı Eataly Mutfak Atölyesi’nde “Burcuna Göre Pişir: Astro Gastro ” workshop’u 10 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Burçlar arasındaki en yaratıcı ama bir o kadarda yalın olmayı seven Kova burçları için başlangıçta kereviz salatası ve Sicilya usulü domates ezmesi; ana yemekte fırınlanmış balık ve ahududulu sorbe tatlısının yer alacağı menüde bu enfes tatlara keyifli bir astroloji sohbeti eşlik ediyor.

Eşsiz deneyimleri ve en iyi hediye alternatiflerini yaratan Eataly’de, sevdiklerinizin burcuna uygun olan workshop’a katılarak onların kalbine giden yolların haritasını çıkarabileceğiniz gibi, bu deneyimi farklı bir doğum günü hediye alternatifi olarak da sunabilirsiniz.

Ünlü yemek kitabı yazarı, gastronomi uzmanı Elif EdesTapan ve astrolog Nigar Bostan’la keyifli bir astroloji sohbetinin de eşlik edeceği, gastronomi ve astrolojinin buluştuğu bu workshop’ları sakın kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi:

http://eataly.com.tr/okul/astro-gastro-burcuna-gore-pisir-kova/

Bilet satın almak için: www.biletix.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM