Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Kaş Kaybı Yaşayanlar İçin Doğal Tedaviler

Kaş Kaybı Yaşayanlar İçin Doğal Tedaviler

Kaş Kaybı Yaşayanlar İçin Doğal Tedaviler

Kadınların en önemli sorunlarından bir tanesi de, hastalıklardan, cilt sorunlarından veya kuaför hatalarından dolayı kaş kaybı yaşamaları. Bu tür talihsizlikler moral olarak ta çöküntüye neden olur. Kalın ve gür kaşlara sahip olmak için kozmetik ürünlere başvuran kadınlar için bitkisel çözümler de mevcut. Doğal yollardan istediği şekilde kaşlara sahip olmak isteyen kadınlar için bitkisel çözümlere bir göz atalım.

 

  • Hindistan Cevizi Yağı

Kaşların kalınlaşmasına ve koyulaşmasına yardımcı olan Hindistan Cevizi Yağı E vitamini içerir. Demir ve Protein açısından oldukça zengin olan Hindistan Cevizi Yağını parmağınıza damlattıktan sonra kaşınıza sürünüz ve bir süre masaj yapınız. Sabaha kadar cildinizde beklettiğiniz Hindistan Cevizi Yağını sabah ılık su ile yıkayınız ve bu işlemi düzenli olarak bir süre yapınız. 

  • Soğan Suyu

İlk okuduğunuzda ben bunu yapamam dediğinizi duyar gibiyiz ama Soğan Suyu ciddi anlamda kaş büyümesi sağlar. Aynı zamanda saç içinde kullanılan Soğan Suyu saç köklerinizi de güçlendirir. Soğanın suyu sıkılarak bir süre kaşlara masaj yapılır. Kuruduktan sonra soğuk su ile yıkanır. Bir kaç hafta veya ay bu işleme devam etmelisiniz.

  • Süt

Cilt yapısını besleyen süt, tam yağlı şekilde pamuk yardımıyla kaşlara sürülür. Yıkayıp kuruladıktan sonra bir süre bu işlem yapılmaya devam edilmelidir.

  • Hint Yağı

Hint Yağı kaş uzaması için etkili bir çözüm önerisidir. Vitamin ve Protein içeren Hint Yağını pamuk ile kaşınıza uygulayın. Kısa bir masajdan sonra en az 1 saat kadar bekletin. Ilık su ile temizlediğiniz kaşlarınız da hızlı uzama olacaktır.

Bu önerileri uygulayan kullanıcılarımızın kontrollü olarak kaşlarında ki gelişmeleri takip etmesi gerekmektedir. Eğer bu öneriler tahrişe neden olursa uygulamaya ara veriniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM