Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Kot Ceket Hangi Kıyafetler İle Kombin Edilebilir?

Kot Ceket Hangi Kıyafetler İle Kombin Edilebilir?

Kot Ceket Hangi Kıyafetler İle Kombin Edilebilir?

Soğuk kış aylarında bir çok kadının giyemediği kot ceketler, özellikle ara mevsimlerde çoğu kez kurtarıcı olarak karşımıza çıkar. Şık bir görüntünün vazgeçilmezi olan kot ceketleri hangi kıyafetlerle kombin edebiliriz bir göz atalım. Kot ceket alımında ucuza kaçmamak önemlidir. Her fiyata kot ceket bulunabilir ama her kot ceket aynı şık havayı yaratmaz. Kısa modelleri tercih etmenizi öneririz. 

 

Ağırlıklı olarak kot ceketler, uzun elbiselerle kullanılır. Eteğin uzun olması bacak boyununda uzun gözükmesini sağlar. Kısa kotlara yüksek belli uzun etekler giyilebilir. İş yaşamında ağırlıklı olarak kot altına giyilen aşağı tarafına doğru dar etekler oldukça şık ve spor durur. Bunu da tercihlerinizin arasına ekleyebilirsiniz. 

Kot ceketlerde daha çok kot mavisi kullanılır. Aldığınız kot ceket eğer kot mavisi ise içinize beyaz t-shirt giyebilirsiniz. Mavi kot, beyaz t-shirt gerçekten birbirini çok iyi tamamlar. Kendini fazla göstermeyen şık bir makyaj ile günlük hayatta kot ceket kombini sizi kurtarır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM