Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Nefes Koçları Fransa’dan ‘’Okullarda Bilinçli Nefes’’ Projesiyle Döndü!

Nefes Koçları Fransa’dan ‘’Okullarda Bilinçli Nefes’’ Projesiyle Döndü!

Nefes Koçluğu Federasyon başkanı Nevşah Fidan Karamehmet’in 24 kişilik federasyon ekibi,  Fransa’dan, dünyanın her yerinde gönüllü uygulayacakları ‘’ Okullarda Bilinçli Nefes’’ projesinin heyecanıyla döndü.

Başkanlığını Nevşah Fidan Karamehmet’in yaptığı Uluslararası Nefes Vakfı (International Breathwork Foundation) IBF’in organizasyonuyla 28 Temmuz 4 Ağustos tarihleri arasında Paris’te gerçekleşen ‘’Global İlham Konferansı’’ 31 farklı ülkenin katılımıyla gerçekleşti.

Nefesin mucizeleriyle ilgilenen herkese açık ve kar amacı gütmeyen uluslararası bir ağ olan IBF’ın her yıl gerçekleştirdiği konferansta, Nevşah Fidan Karamehmet ve federasyon ekibi yaptıkları çalışmalarla Türkiye’nin adından bir kez daha söz ettirdi.

“AYNI MİSYON İLE İLERLEYECEĞİZ”

Bilinçli nefes ve çalışmaları için farklı kıtalarda/ ülkelerdeki uygulayıcıları bir araya getirmeyi hedefleyen organizasyon 1994 yılında kuruldu.

Nevşah Fidan Karamehmet, dünya çapında birçok organizasyona ilham kaynağı olan IBF ailesinin yeni dönemde atacağı adımlar ve yürüteceği projelerde federasyon olarak aynı misyon ile ilerleyeceklerini ifade etti.

Karamehmet, dünya çapında yürütülecek olan ‘’Okullarda Bilinçli Nefes’’ projesini Türkiye’de bir an önce Nefes Koçluğu Federasyonu olarak başlatmak üzere çalışmaları hızlandıracaklarını, bir yıl içinde milyonlarca çocuğa bilinçli nefes almayı öğretmeyi hedeflediklerini, okulların www.nefeskoclugufederasyonu.com  adresinden kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM