Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...


Sizi Mutlu Edene İyi Davranın

Sizi Mutlu Edene İyi Davranın

Sizi Mutlu Edene İyi Davranın

Doğum günü,  insanları bir araya getiren en özel anlardan birisidir. İnsanlar, kendilerine sevdikleri tarafından sürprizler yapılmasından her zaman hoşlanırlar.  Bu, insanoğlunun geçmiş yüzyıllardan bu yana gelen alışkanlıklarıyla da alakalıdır.

Bir doğum gününün olmazsa olmazı tabi ki de pastadır. Eşiniz, dostunuz, kardeşiniz veya arkadaşlarınız bu özel günlerde sizlere sürprizler yapabilir. Bu güzel sürprizlere karşı sizlerinde onlara bu özel günde özel ilgi göstermeniz gerekir. Çünkü onlar sizi düşünmüş ve bir uğraş içine girmişler. Size gösterdikleri bu çaba karşısında, sizden de ilgi beklemeleri gayet doğal. 

Diyelim kapı çalındı ve arkadaşınız ailesiyle beraber elinde pasta ile sizin doğum gününüzü kutlamaya geldi. Kutlama yapıldı, ikramlarda bulundunuz pastalar yendi, güzel bir gece geçirdiniz ve evden ayrıldılar. Buzdolabını açtınız ve bir baktınız pastanın yarısı duruyor. Aklınıza ”Acaba dilimleri küçük mü kestim!” sorusu gelebilir. Farkında olmadan bunu yapabilirsiniz. Eğer daha sonradan ikram edeceğiniz birisi yoksa pastayı o anda bitirmeye gayret edin. Pasta o anki misafire özeldir. Size sürpriz yapan kişi size bunu belli etmeyebilir ama siz yinede karşı tarafa dolu dolu bir pasta dilimi ikram etmeye çalışın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM