Renkli Kadınlar
Uzun Hırka Kombinleri Nasıl Olmalı?
Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2016
Editör

Uzun Hırka Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kış Modası,Uzun Hırka Kombinleri Nasıl Olmalı?

Özellikle kış aylarının modası geçmeyen stillerinden olan uzun hırka kombinleri, bu sene de oldukça popüler. Kendini rahat hissetmek isteyen kadınlar, uzun hırkalarla harika kombinler oluşturabiliyor.

uzun-hirka-kombinleri

Uzun Hırkaları Nasıl Giymeli? Nasıl Kombin Etmeliyiz?

Herkesin bildiği üzere uzun hırkalar kolay kombin edilebilen kıyafetlerdir. Farklı pantolon, etek veya elbiseler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa boylu kadınlar diz üstünde biten hırkalar tercih edebilir. Elbise ile hırka kombini yapacak kadınlar, hırkanın boyunu elbisenin boyuna göre seçmelidir. Eteklerde ise hırkaların boyu elbise veya eteklerinizden kısa olmamalı ya aynı uzunlukta olmalıdır. Bütün bir görüntü yakalamanız için bu önerileri dikkate alabilirsiniz.

uzun-hirka-renkli-kadinlar

Uzun Hırka İle Kemer Şıklığı

Kemer her zaman kullanabileceğiniz bir aksesuar değildir. Bu yüzden her kıyafet ile kombin edilemeyebilir. Ama siz hırka üzerine kemer bağlayarak kombininize şıklık katabilir, belinizi daha ince gösterecek bu kombin ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

hirka-kemer-kombinleri

Pantalon İle Hırka Kombini

Pantalon her kombinde olduğu gibi uzun hırka kombininde de kurtarıcı olabiliyor. Özellikle klasik bir tarz yaratmak isteyenler, pantolon ve topuklu ayakkabılar ile uzun hırkaları kombin edebilir. Bu tarz kombinlerde penye kumaşlardan kaçınınız. Triko tarzı yün kumaşları daha çok tercih edebilirsiniz.

uzun-hirkalar

renkli-kadinlar-hirka

 

 

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017