Renkli Kadınlar

25 Bin Tüp Bebek Başarısı!

25 Bin Tüp Bebek Başarısı!
Haberi paylaşın...

16 yıldır çiftlerin yüzünü güldürmek için çabalayan Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, önceki gün 25 bininci tüp bebek sayısına ulaşmanın mutluluğunu ekip olarak kutladı…

Sadece infertilite/ kısırlık tanı ve tedavisi alanında hizmet verecek bir merkezin düşüncesi bile yokken EUROFERTIL 1999 yılında  Dr. Hakan Özörnek’in medikal direktörlüğünde İstanbul’da kurulan Eurofertil tüp bebek merkezi, önceki gün 25 bininci tüp bebek sayısına ulaşmanın mutluluğunu ekip olarak kutladı…

EUROFERTİL 25 YAŞINDA

Sadece üreme sağlığı ve tüp bebek alanında hizmet verme özelliği taşıyan merkez olan EUROFERTIL dünya standartlarının üzerindeki gebelik oranları ve hizmet kalitesini koruyarak pek çok ilde yeni merkezler açmış ve on binlerce insanın hayatına dokunarak mutluluklarını yaşlaştı.

Dr. Hakan Özörnek

EKİP BAŞARISI!

Bugün her 8 saatte bir EUROFERTIL bebeğinin dünyaya geldiğini belirten Dr. Hakan Özörnek, “Kısırlık tedavisi gören bir ailenin daha bebek sevinci yaşaması bizi çok mutlu ediyor.
Çok başarılı gebelik oranlarına sahip olan EUROFERTIL Tüp Bebek Grubu’nun başarının arkasında, kurulduğu günden bu yana canla başla çalışan güçlü ekibimiz vardır.
Ekibimizin amacı, anne baba adaylarına tüm tedavi boyunca sadece en iyi olan hizmeti sunarak mükemmel bir deneyim yaşatmaktır. Anne baba adaylarının bebek hayallerini gerçekleştirip ailelerini tamamlarken giderek büyüyen bir ailenin parçası olmaktır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Tüp Bebekle İlgili Merak Edilen 10 Sorunun Cevabı... başlıklı yazımızda Dr. Cem Demirel, memorial tüp bebek merkezi ve tüp bebek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ