Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

2020 Yazının En trend 5 Takı Çeşidi

2020 Yazının En trend 5 Takı Çeşidi

Kıyafetlerimizin en önemli kurtarıcısı olan takılar 2020 yılında da birbirinden iddialı modeller ile takı modasını yakından takip edenlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor. 2020 Yazının En trend 5 takı çeşidi; stil sahibi olan her kadın, giyim tarzına uygun takı tercihinde bulunarak kıyafetlerinin daha şık görünmesini sağlar. Takı modasını yakından takip edenler için şunu söyleyebiliriz ki, bu yıl vitrinlerin başrol oyuncusu renkli taşlar ve büyük parçalar kullanılarak tasarlanmış takılar. Takı tasarımcılarının hazırladığı birbirinden iddialı 2020 ilkbahar-yaz en tren 5 takı çeşidini gelin hep birlikte inceleyelim.

2020 Yazının En trend 5 Takı Çeşidi

1- Renkli ve Gösterişli Takılar

Bu yıl klasik gümüş ve altın renkli takıları bir kenara bırakmanın vakti geldi. Tasarımcılar 2020 takılarında birbirinden iddialı renkler kullanarak renk patlaması oluşturmuş.

Parlak, büyük boncuklar, çiçekler, geometrik şekiller kullanılarak tasarlanmış renkli takılar, yaz elbiselerinizin en önemli tamamlayıcısı olmaya aday tasarımlardır.

2020 yılında renkli takılarınızı diğer takılarınız ile kombinlemekten korkmayın. Karmaşık kombinler kıyafetlerinizin görselliğini 2 kat daha arttıracaktır.

2- Halka Küpeler

Kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan küpeler bu yıl gösterişli halkalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle golf renkli halka küpeler farklı formlarda tasarlanarak kullanıcıların beğenisini kazanmaya aday trend modellerdir.

Gösterişli büyük boy bir halka küpe ile bütün gözleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz.

Deniz kabukları, işlemeli çiçekler, inciler ve zincirler kullanılarak tasarlanmış halka küpeler, 2020 yılının trend parçası olmayı başararak bu sezonun en iddialı aksesuarı haline gelmiştir.

3- Büyük Boy Zincirler

Modası hiçbir zaman geçmeyen zincirler bu yılda yine boyun ve bilekleri süsleyerek kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

2020 takı modasında yerini alan büyük zincirler, stil sahibi olan kişilerin giysilerindeki son dokunuşu gerçekleştirmek üzere oldukça gösterişli olarak tasarlanmıştır.

Gold ve metalik tonlarda dikkatleri çeken zamansız zincirleri tişörtlerle kombinleyebilir, oldukça şık bir yaz geçirebilirsiniz.

4- Sembolik Takılar

Kullanacağınız takı ile dikkat çekmek istiyorsanız 2020 yılının en trend parçalarından biri olan sembolik takıları tercih edebilirsiniz.

Hayvan figürlü küpeler, dini temsil eden semboller, yaşam çiçeği, roma rakamlı tasarımlar gibi önemli sembolleri temsil eden takılar bu yıl takı modasına hızlı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Tarzınıza uygun sembolik takıları tercih ederek 2020 ilkbahar-yaz şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

5- Gösterişli Sallantılı Küpeler

Takı modasında sıklıkla trend olmayı başaran sallantılı, gösterişli küpeler 2020 yılında da iddialı tasarımları ile kullanıcıların beğenisi kazanmayı hedeflemektedir.

İri kristal taşlarla dizayn edilmiş küpeler ile püsküllü ve incili küpeleri kullanma konusunda bu yıl cesur olun.

Tarzınız ile ses getirerek iddialı bir yaz geçirmek istiyorsanız cesur sallantılı küpelere bir şans vermenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda 2020 ilkbahar-yaz en trend takı çeşitlerini inceledik. Takı modasına uyum sağlayarak takı koleksiyonunuza yenilerini ekleyerek ışıltılı bir yaz geçirebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Işıltınız ile göz kamaştıracağınız güzel bir yaz sizlerle olsun.

Bir önceki yazımız olan Reenkarnasyon Koleksiyonu Tanıtıldı... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM