Renkli Kadınlar

İzmir’de Ağrısız ve Acısız Lazer Epilasyon Deneyimi

İzmir’de Ağrısız ve Acısız Lazer Epilasyon Deneyimi
Haberi paylaşın...

Buz Lazer, uzun yıllardır var olan ve kullanılan lazer epilasyon yöntemlerinin dezavantajlarının giderilmesi amacıyla ortaya çıkmış ve lazer epilasyon yöntemleri içerisinde en gelişmiş olmayı başarmış güvenilir bir sistemdir. Hem hastalar hemde kullanıcılar acısından sağladığı avantajları ile İzmir’de Lazer epilasyon merkezleri de dahil olmak üzere 80’den fazla ülkede tercih edilen kullanılmaktadır. İzmir Buz Lazer merkezleri güvenilir, etkili, kalıcı ve son derece konforlu lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır.

 

Soprano Titanium Hakkında Sık Sorulanlar

 

Soprano Titanium Sisteminin Özellikleri Nedir?

Medikal estetik pazarı için enerji bazlı çözümler sunan Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir. 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha da ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır.

 

Soprano Titanium, cildi uygulama boyunca sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca konfor sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir soğutma sistemine sahiptir. IcePlus sistemindeki soğuk safir uç, saç köklerinin tahrip edildiği derinlikte ısıyı korurken cilt yüzeyinde de yanık riskini de en aza indirir.

Soprano Titanium, lazer epilasyon yöntemi diğer lazer epilasyon tedavilerinden oldukça farklıdır. Patentli SHR (Super Hair Removal) Teknolojisi ile kıl folikülleri kademeli olarak ısıtılır. Cilt yüzeyinde adeta masaj yapar gibi hareket ettirilen aplikatör ile hasta konforu artar. Tekli lazer atımları yapan sistemlerdeki gibi yoğun ısı hissedilmez. Özel 3D teknolojisine sahip Soprano Titanium, etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatör de birleştirerek aynı anda farklı doku derinliklerini ve kıl folikülü içindeki farklı anatomik yapıları hedefler. Tüm bu özelliklerinden kaynaklı Soprano Titanium cihazları ile hizmet veren Buz Lazer Epilasyon İzmir Merkezleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

Soprano Titanium Cihazlarının Kullanımı Koyu Tenler İçin Uygun Mudur?

Soprano Titanium koyu tenli kişiler için de son derece güvenli bir sistemdir. Patentli SHR Teknolojisinin koyu tenler için de güvenli olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. SHR Teknolojisi kıl kökünü tek bir yüksek enerji darbesine maruz bırakmak yerine, kıl kökünü tahrip etmek için gerekli olan enerjiyi kademeli olarak iletir. Bu sayede cilt yüzeyi korunur, ciltte yanık ve renk değişimi riski ortadan kalkar.

Cildi etkili bir şekilde soğutan ICE Plus teknolojisi de koyu tenli kişilerde güvenle lazer epilasyon yapılabilmesini sağlayan bir diğer önemli özelliktir. Soprano Titanium ile seanslarını gerçekleştiren İstanbul Buz Lazer epilasyon merkezleri müşterilerine yılın her dönemi lazer epilasyon hizmeti verilebilmektedir.

Soprano Titanium Cihazlarının Kullanıldığı Merkezler?

https://www.buzlazer.com adresini kontrol ederek Soprano Titanium cihazının kullanıldığı Buz Lazer Epilasyon İzmir merkezlerinin iletişim ve konum bilgilerine ulaşılabilir. Listede yer alan merkezler orijinal Buz Lazer cihazları ile hizmet veren merkezlerdir.

Bir önceki yazımız olan Davetiye ve Düğün Davetiyesi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ