Renkli Kadınlar

Kadın İstihdamına Önemli Destek…

Kadın İstihdamına Önemli Destek…
Haberi paylaşın...

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile işbirliği yapan Eleman.net, “Geleceğin kadın liderleri yetişiyor” projesi kapsamında firmaların aradıkları çalışanı bulmalarını kolaylaştırırken, iş arayanların tek özgeçmiş ile aynı anda onlarca KAGİDER üye firmasına ulaşmasını sağlıyor.

Mavi yaka ve ara kademe çalışanlara odaklı insan kaynakları platformu Eleman.net, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile yaptığı işbirliği ile kadın istihdamının artırılmasına destek oluyor. “Geleceğin kadın liderleri yetişiyor” adlı proje, KAGİDER üyelerinin aradıkları çalışanları bulmalarını kolaylaştırırken, iş arayanların da tek özgeçmiş ile aynı anda çok sayıda işverene ulaşmasını sağlıyor.

Proje kapsamında, KAGİDER üyesi firmaların iş ilanları, Eleman.net’in geliştirdiği altyapı ile derneğin internet sitesinde yer alan “İş İlanları” bölümünde yayınlanıyor. Bu sayede, üye firmaların tek bir yerde listelenen personel ihtiyaçlarına ilişkin bilgilere ulaşmak kolaylaşırken, KAGİDER’e yapılan tüm iş başvuruları ve özgeçmişler de ortak bir veritabanında toplanmış oluyor.

Bu aday havuzundan yararlanmak isteyen KAGİDER üyesi firmalar, ilgilendikleri özgeçmişleri Eleman.net üzerinden görüntüleyerek adaylara kolayca ulaşabiliyor.

Bir önceki yazımız olan BKM'ye Yeşil Mimar Özgül Öztürk'ten Yeni Tasarım! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ