Nur Peker, Sandoz Türkiye İletişim Bölüm Müdürü Oldu

Nur Peker, Sandoz Türkiye İletişim Bölüm Müdürü Oldu
Haberi paylaşın...

Uluslararası birçok şirketin kurumsal iletişim departmanının yöneticisi olarak görev alan Nur Peker, Sandoz Türkiye’nin İletişim Bölüm Müdürü oldu.

Profesyonel kariyerine 1990-2000 yılları arasında Software AG Turkey’da Halkla İlişkiler ve Pazarlama Bölümü’nde kıdemli uzman olarak başlayan Nur Peker, 2000-2003 arasında Siemens Business Services’da İletişim Yöneticisi, 2003-2008 yılları arasında Abdi İbrahim İlaç’ta Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalıştı.

Kariyerine 2008 yılında Sanovel Pharma ile devam eden Nur Peker, son olarak Teva İlaç’ta Kurumsal İletişim ve Marka Bölümü’nde kıdemli yönetici olarak görev yaptı

Kurumsal iletişim alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Nur Peker, kriz yönetimi, itibar yönetimi, kurum içi iletişim ve sosyal sorumluk alanında bir çok projeye imza attı. İlaç sektöründe yönettiği çalışmalar kapsamında Sağlık Bakanlığı ile yakın temas içinde olduğu projelerle de adından söz ettirdi.

F.M.V Özel Işık Lisesi mezunu olan Nur Peker, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İngilizce Filoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Nijerya'nın Beyaz Kraliçesi... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ