Renkli Kadınlar

Serap Çınar: Yanlış İşlem Sonucunda Sizi Mutsuz Eden Kaşlarınız Artık Güvenilir Ellerde

Serap Çınar: Yanlış İşlem Sonucunda Sizi Mutsuz Eden Kaşlarınız Artık Güvenilir Ellerde
Haberi paylaşın...

Günümüzün gözde güzellik merkezlerinin ilk sıralarında gelen Serap Çınar Güzellik Merkezi, kadınları büyülü bakışlara kavuşturmaya devam ediyor. Ünlülerin güzellik uzmanı olarak da bilinen Serap Çınar, kaş, kirpik ve saç bakımına dair bilinmeyenleri, bilinmesi gerekenleri ve en çok şikayet edilen güzellik işlemlerine dair detayları anlattı.

 

Serap Çınar ailesinin, kadınların bakımlarını profesyonel ve güvenilir olarak özenle yapabilmeleri için bir araya geldiğini söyleyen Çınar, bu gaye doğrultusunda güzelliklere ince bir dokunuş ile daha da güzellik katmayı planladıklarını ifade etti.

“Merkezimize geldiğinizde kaş kirpik analizi ile başlayan sürecimizi doğru işlemlerle devam ettirip sonuç odaklı çalışmaktayız” diyen Serap Çınar, işini aşkla yapan bir ekip olarak merkezlerinde, kaş ve kirpik işlemi dışında saç serumlarının, bitkisel şampuanların ve hem kaş hem kirpik hem saç bakımında kullanılabilen vitamin serumlarının da olduğunu belirtti.

 

Güzellik ve bakım konusunda sürekli kendini geliştiren uzman kadrosuyla en iyi hizmeti vermeye devam ettiklerini söyleyen Çınar, Serap Çınar Güzellik Merkezi’nin, hijyenik ve ferah atmosfer sağlayan en iyi cihazlarıyla, güzelliklerine güzellik katmak için tüm kadınları merkeze beklediğinin altını çizdi.

 

Zaman zaman küçük olumsuzlukların yaşanabildiğini fakat bu durumun telafisinin mümkün olduğunun ve sorunların hızlıca giderilebildiğinin altını çizerken, Serap Çınar ve şikayet kelimelerinin bir araya gelmemesi için müşterilerin tüm geri dönüşlerinin kapsamlı bir şekilde değerlendirildiğini özellikle belirtti.

 

Gerçekleştirilen kaş, kirpik ve saç işlemlerinin steril ortamda gerçekleştiğini, merkezlerinin hijyene ve temizliğe büyük önem verdiğini, bu konuda şikayet notlarının oldukça olumlu olduğunu sözlerine ekledi.

 

Serap Çınar Beauty Center olarak randevu esaslı çalıştıklarını söylerken, bu durumun yoğun talep karşısında işlemlerin hiç kimseyi mağdur etmeden, şikayet oluşmadan planlama eşliğinde düzgün bir şekilde yapılabilmesi için şart olduğunu dile getirdi. Güzellik merkezlerine taleplerin hızlı bir şekilde arttığını söyleyen Serap Çınar, tüm kadınların kendilerine tereddüt etmeden güvenle gelebileceklerini ifade etti.

 

“Tercihi siz yapın güzel görünümünüze kavuşmanızı sağlayan işlemi biz yapalım” diyen Serap Çınar, yoğun ilgi ve talebin altında yatan en büyük nedeni, en iyi ekiple en iyi ortamda sağladıkları çalışmaya bağladığını da dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Fatma İrşat Yılmaz'dan Milli Gurur başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ