Yumurta Sünger…

Yumurta Sünger…
Haberi paylaşın...

Akustik ürünler arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olan Yumurta Sünger sahip olduğu dokusu ve diğer akustik ürünlere göre fiyatı uygun olması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih ediliyor.

Dekoratif görünüme sahip olan bu tip süngerler aynı zamanda muadil olarak piyasada akustik değer sunmayan sadece görünüm elde edebileceğiniz tipte süngerler bulunmaktadır. Bu sebeple ürünleri karşılaştırırken fiyat karşılaştırma sonrası, ürün kalınlığı, ürün dns oranı ve yanmazlık oranına bağlı fiyat karşılaştırmanız önerilmektedir.

Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen Yumurta Sünger çeşitleri TSE tarafından sertifikalandırılmış olup aynı zaman üniversitelerde gerçekleştirilen test sonuçlarını web sitesi üzerinde ürün sertifikasyonları kısmından görüntüleyebilirsiniz. Teknoloji alanında büyük gelişmeler yaşanırken her zaman insanoğlunun da faydalanabileceği şekilde hem düzenleme hem de yenilikler getirilmeye çalışılır. Bunlardan biri de ses yalıtım alanıyla ilişkili olup günümüz şartları içerisinde gerçekten de yoğun bir şekilde çalışılan bu alanda yanmaya karşı etkisi olan, sesle alakalı olumsuzluklarla karşı karşıya kalmanızı engelleyecek olan ses yalıtım süngerleridir.

Görültü Azaltan Konforlu Çözüm

En iyi şekilde sesin yutumunu ya da akustiğini sağlayarak gürültü denilecek, rahatsız edici sesleri azaltan süngerler üretilmeye başlanarak birçok alanda da kullanıma açıldı. Yanmaz yumurta sünger, günümüz içerisinde en çok kullanılan hem yankı hem de ses düzenlemeleri adına hizmet veren akustik sünger tipi üründür. Bu tip bir sünger ile beraber ses yalıtımı konusunda iyi bir düzenleme getirilebilir ve ortamın içerisinde var olan sesle alakalı gerekli düzenleme istenilen şekilde yapılabilir.

Akustik Yumurta Sünger çeşitleri oldukça konfor sunan son derece dekoratif sünger çeşitleridir. Yumurta süngerler birçok alanda katkı sunması için varyasyon olarak çeşitleri bulunmaktadır, bu çeşitler arasında bariyerli yumurta sünger, kendinden bantlı yumurta sünger, renkli yumurta sünger, basotect yumurta sünger gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Ses Geçişleri Konrol Altına Alınıyor

Yumurta Sünger genel amacı yankı problemleri gibi sorunları kontrol altına almak amacıyla üretildiği için bariyerli varyasyonların kullanımını sağlayarak ses geçişlerini de aynı zamanda kontrol altına alabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için Turkish Acoustic’ i arayabilir mağazalarını ziyaret ederek ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

(Tanıtım Yazısıdır)

 

Bir önceki yazımız olan Pirinç Maskesi Faydaları... Pirinç Maskesi ile Daha Genç Cilt... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ