A101 Mobil ile Keyifli Alışveriş!

A101 Mobil ile Keyifli Alışveriş!
Haberi paylaşın...

Siz sadece ihtiyaçlarınızı listeleyin ve sonrasında arkanıza yaslanıp A101 mobil uygulaması ile o haftanın en avantajlı ürünlerinden listenizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayın.

 

Yeni dönemde artık her şey internet üzerinden gerçekleştirilebilir hale dönüşmüş durumda. Giyim alışverişinden mobilya alımına hatta yiyecek alışverişi dahi günümüzde internet üzerinden gerçekleştirilir hale geldi. Bu alanda teknolojiyi iyi bir şekilde kullanarak doğru bir alan yaratan firmalar ise rakiplerinin önüne geçmeyi başardı. A101 bu alanda teknolojiyi ve mobil uygulamayı en başarılı şekilde kullanan firmaların başında geliyor.

Yenilikleri ve kampanyaları takip etmek için artık her gün yorucu bir koşturma içerisine girmektense, A101 mobil uygulamasına göz atarak kampanyalardan her an haberdar olabilir, haftanın yıldızlarından haberdar olabilir, ikincisi %50 indirimle satılan ürünleri öğrenebilir, aldın aldın ürünlerini inceleme şansını bulabilirsiniz.

A101 mağazalarında satılan teknolojik ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatı  “Aldın Aldın” kısmında daha da göze çarpıyor. Haftanın yıldızlarında aile bütçesini kurtarmaya yönelik büyük indirimler avantaj sağlarken,  “ürünlerimiz” kısmında çok kaliteli ve çok ucuz ürünlere de ulaşılabiliyor.

Ayrıca mobil uygulamasından iş başvurusu yapabilir, hediye çeki ve hediye kartının sağladığı avantajları detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu uygulama ile düşündüğünüzden çok daha kısa sürede tüm avantajları ürünleri takip ederek alacak listesi oluşturabileceksiniz. Siz sadece ihtiyaçlarınızı listeleyin ve sonrasında arkanıza yaslanıp A101 mobil uygulama ile o haftanın en avantajlı ürünlerinden listenizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Devir madem teknoloji devri ve bunu kullanmak artık bir lüks değil aksine bir ihtiyaç, o halde bunu en çok zamanınızı alan alışveriş listenizi hazırlarken de kullanabilmelisiniz. Hemen şimdi A101 mobil uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek uygulamanın detaylarını çözmeye ve elbette keyifli bir alışveriş listesi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beymen'den Anne-Kızlara Özel... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ