Renkli Kadınlar

Ayşe Arman ve Benetton Renkleri Buluştu…

Ayşe Arman ve Benetton Renkleri Buluştu…
Haberi paylaşın...

Benetton Renkleri ve Ayşe Arman buluştu. “İyilik Bulaşıcıdır” sloganıyla “İyilik Kolyeleri-Sakajewa” sosyal sorumluluk projesini sürdüren Ayşe Arman ile United Colors of Benetton aynı amaç için bir araya geldi

Benetton renkleri, bu sene Anneler Günü kapsamında Ayşe Arman ile bir araya geldi. Hindistan, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkede cinsiyet eşitliği ve kadınların güçlendirilmesi amacıyla projeler tasarlayan United Colors of Benetton, Ayşe Arman’ın fikri olan Sakajawa İyilik Kolyeleri’ni satın alarak Anneler Günü kapsamında UNICEF’e bağışta bulundu.

Benetton’un UNICEF Türkiye Milli Komitesine yaptığı bağış, UNICEF’in kız çocukların eğitime ulaşması için yürüttüğü çalışmalarda kullanılacak.

Benetton Group, marka duruşu ve kimliği doğrultusunda dünya çapında birçok sosyal sorumluluk projesi içinde yer alarak bugüne kadar çevresel, kültürel ve sosyolojik birçok probleme dikkat çekmek adına iş birlikleri geliştiriyor.

Yaparsa İyilik Yapar…

Başarılı gazeteci kimliğinin yanı sıra renkli ve modern anneliğiyle kalpleri fetheden Ayşe Arman’ın “İyilik Bulaşıcıdır” sloganıyla yola çıktığı “İyilik Kolyeleri-Sakajewa” sosyal sorumluluk projesi, United Colors of Benetton ile içindeki renkleri çoğaltıyor.

“Yaparsa İyilik Yapar” diyerek İstinyePark Benetton mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Ayşe Arman’la United Colors of Benetton, Anneler Günü’nde de iyiliğin gücüyle her şeyin mümkün olduğuna dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ruha iyi gelen 5 besin... başlıklı yazımızda bitter çikolata ve psikolojiye iyi gelen yiyecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ