Elele AVON Kadın Ödülleri için oylama başladı…

Elele AVON Kadın Ödülleri için oylama başladı…
Haberi paylaşın...

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Elele AVON Kadın Ödülleri için adaylar açıklandı. Yılın kadın oyuncusu, şarkıcısı, yazarı, sporcusu, bilim kadını, gazetecisi, girişimcisi, sanatçısı ve sosyal sorumluluk projesi destekçisi ya da yürütücülerinin seçileceği yarışmanın kazananları ödüllerini Ocak ayında düzenlenecek büyük törenle alacak.

Güzelliğe değer katan AVON ve Türkiye’nin en köklü kadın dergisi Elele tarafından düzenlenen ve artık gelenekselleşen Elele AVON Kadın Ödülleri, Türkiye’nin alanında en başarılı kadınlarını öne çıkararak rol modeller oluşturmayı sürdürüyor.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen yarışma için 9 farklı kategoride birbirinden başarılı 46 kadından oluşan aday listesi ile halk oylaması süreci başladı. Oyuncu, şarkıcı, yazar, sporcu, bilim, gazeteci, girişimci, güzel sanatlar ve sosyal sorumluluktan oluşan 9 kategoride en başarılı kadınları belirlemek isteyenler https://kadinodulleri.elele.com.tr adresinde herkese açık olarak sürdürülen oylamaya katılabiliyor.

Oylama aralık ayına kadar devam edecek. Halk oylaması sonucunda her kategoride belirlenecek en yüksek oya sahip üç isim Kadın Ödülleri jürisi tarafından değerlendirilecek. Yarışmada ‘Yılın AVON Kadını’ kategorisinde 2017 yılı içerisindeki çalışmalarıyla tüm kadınlara ilham kaynağı olan bir AVON Temsilcisi de ödül alacak.

Ödüller Ocak 2017’de düzenlenecek görkemli ödül gecesinde sahiplerini bulacak.

Elele AVON Kadın Ödülleri 2017 adayları

Oyuncu: Aslı Enver, Bersu Soral, Bergüzar Korel, Büşra Develi, Gonca Vuslateri

Şarkıcı: Aleyna Tilki, Ceylan Ertem, Gülşen, Hadise, Sıla

Yazar: Arzum Uzun, Ayşe Kulin, Azra Kohen, İclal Aydın, İnci Aral

Spor: Eda Erdem Dündar, Esra Nur Gökçek, Meryem Bekmez, Yasemin Adar, Zeliha Ağrıs

Bilim: Ayşe Ören, Neval Çam, Prof. Dr. Feryal Özel, Prof. Oya Başak

Sosyal sorumluluk: Aylin Sezgin, Canan Güllü, Dilek Livaneli, Meryem Uzerli ve Esra Oflaz Güvenkaya (İkinci Şans projesi), Nesrin Ercan (Mika-Der Başkanı)

Gazeteci: Ahu Özyurt, Gülden Aydın, Melis Alphan, Özlem Gürses, Nazlı Çelik

Girişimci: Aslı Elif Tanuğur, Burçin Karababa, Evrim Tankuş, Melek Özdemir ve Hale Nal, Tülin Akın

Güzel Sanatlar: Burçak Bingöl, Dilara Fındıkoğlu, Mahinur Ergun, Nehir Özzengin, Yonca Karakaş

Bir önceki yazımız olan Ruha iyi gelen 5 besin... başlıklı yazımızda bitter çikolata ve psikolojiye iyi gelen yiyecekler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ceyda köse dedi ki:

    Benim bu yıl vereceğim oylarım hazır, hiç düşünmeden direk düşündüğüm kişilere oylarımı verdim bakalım sonuçlar ne olacak.

BİR YORUM YAZ