En iyileri seçin…

En iyileri seçin…
Haberi paylaşın...

3. Watsons güzellik ve kişisel bakım ödülleri için oylama devam ediyor. Oylamaya katılarak hem en sevdiğiniz ürünleri destekleyin, hem de sürpriz hediyelerin sahibi olun.

Watsons, müşterileri ile birlikte bir kez daha güzellik ve kişisel bakımın en iyilerini belirliyor. Bu yıl 3.sü düzenlenecek Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde oylama heyecanı 12 Mart Pazar gününe kadar devam ediyor.

Makyajdan cilt bakımına, saç bakımından erkek bakımına kadar 20 farklı kategoride onlarca aday ürün tüketiciler, blogger’lar ve basın mensupları tarafından oylanacak. Kategorilerinde en çok oy olan ürünler Watsons tarafından ödüllendirilecek.

Oy kullananlar kazanacak!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde en sevdiğiniz ürünleri desteklerken, aynı zamanda siz de kazanabilirsiniz. Oylamaya katılanlar arasından seçilecek 500 kişi Watsons hediye seti ve oylamaya Watsons Card numarası ile giriş yaparak katılan Watsons Card sahiplerinden seçilecek beş kişi ödül gecesi için çift kişilik davetiye sahibi olacak. Üstelik oylama boyunca aday ürünlerden yapılan alışverişlerde 10 kat daha fazla Watsons Card puan elde edeceksiniz.

Oylamalara nasıl katılacaksınız?

Oylamaya katılmak için watsons internet sitesinden ödül bölümüne tıklayarak Facebook hesabınız, Twitter hesabınız ya da Watsons Card numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, önünüze gelecek ekrandaki kategorilerden dilediğiniz adaylar için oy kullanabilirsiniz. Her kategoride sadece bir adayı destekleyebilirsiniz. Kazananlar Mart ayı sonunda düzenlenecek çok özel bir gecede açıklanacak.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:

Yılın En İyi Ağız Bakım Ürünü

Yılın En Yenilikçi Saç Ürünü

Yılın En İyi Şampuanı

Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü

Yılın En iyi Saç Boyası

Yılın En Yenilikçi Yüz Bakım Ürünü

Yılın En İyi Yüz Bakım Ürünü

Yılın En İyi Erkek Bakım Ürünü

Yılın En İyi El & Vücut Bakım Ürünü

Yılın En İyi Deodorant Ürünü

Yılın En İyi Duş Jeli

Yılın En İyi Güneş Ürünü

Yılın En Yenilikçi Makyaj Ürünü

Yılın En İyi Yüz Makyaj Ürünü

Yılın En İyi Far Paleti

Yılın En İyi Maskarası

Yılın En İyi Dudak Makyaj Ürünü

Yılın En iyi Watsons’a Özel Ürünü

Yılın En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü

Yılın En İyi Bakım & Güzellik Cihazı

Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunuyor:

Watsons Card Özel Ödülü

Blogger Özel Ödülü

Basın Özel Ödülü

Yılın Yeni Ürün Lansmanı

Yılın Ürünü

Yılın İş Ortağı

Bir önceki yazımız olan Kadınlar, kadınlar için süsleniyor! başlıklı yazımızda doğal makyaj temizliği, düğün makyajı ve Filiz Ecet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ