Renkli Kadınlar

Gülden Karaböcek, 46 Yıl Sonra “Şaka Yaptım” Diyecek

Gülden Karaböcek, 46 Yıl Sonra “Şaka Yaptım” Diyecek
Haberi paylaşın...

Gülden Karaböcek 46 yıl sonra bu kez sinema filminde ‘Şaka Yaptım’ diyecek!.. Başrolleri Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin paylaştığı ‘Arada’ adlı sinema filminde efsane sanatçı Gülden Karaböcek’in 1972 yılında seslendirdiği ‘Şaka Yaptım’ adlı şarkıya yer verildi.

Gülden Karaböcek uzun yıllar sonra bir sinema filminde ‘Şaka Yaptım’ diyecek!..’Arada’ adlı sinema filminde Gülden Karaböcek’in ‘Şaka Yaptım’ adlı şarkısına yer verildi. Mu Tunç​’un yazıp – yönettiği; başrolleri Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin paylaştığı ‘Arada’ adlı sinema filminde efsane sanatçı Gülden Karaböcek’in 1972 yılında seslendirdiği ‘Şaka Yaptım’ adlı şarkıya yer verildi. Karaböcek’in Pop-aranjman tarzda seslendirdiği şarkının sözleri Ülkü Aker’e, yeni düzenlemesi ise Orkun Tunç‘a ait.

Türkiye’nin ilk punk filmi olarak gösterilen ARADA, İstanbul’u terk etmek isteyen Ozan’ın (Burak Deniz) bir günde başından geçenleri perdeye taşıyor.
ARADA hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda Istanbul’un gizemli yeraltı kültürlerini resmediyor. Mu Tunç’un ilk yönetmenlik denemesi olan ARADA, ünlü oyuncu Burak Deniz’in de beyaz perdedeki ilk filmi olarak dikkat çekiyor.
 Rue de Pera Films​’in yapımcılığında çekilen ARADA filmi, yönetmenin gerçek aile hikayesinden esinleniyor.
 15 Şubat’ta 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nde seyirciyle buluşacak  filmde Burak Deniz ve Büşra Develi’nin yanı sıra Selim Bayraktar,​ Deniz Celiloğlu​, Ceren Moray​, Seda Akman​, Cem Başeskioğlu​, Eriş Akman​ ve Yüksel Ünal gibi ünlü isimler yer alıyor.
Karaböcek, 31 Ocak’ta Beyoğlu Nola’da nostalji yaşatacak!
Usta sanatçı Gülden Karaböcek, bugün (31 Ocak 2018’te) Beyoğlu’nda Nola adlı mekanda sevenleriyle buluşacak.  Karaböcek; Dilek Taşı, Sürünüyorum, Kırılsın Ellerim, Sen Evlisin gibi unutulmaz klasiklerinin yanı sıra Yeşilçam’ın sevilen şarkılarını da seslendirecek. Nola, İstanbul Beyoğlu’nda Galata Kulesi Sokak’ta! Konserin başlama saati ise 22.30 (Tel: 0 212  243 17 17 )
 

Karaböcek, 10 Şubat’ta imza gününde hayranlarıyla buluşacak!

Gülden Karaböcek, 10 Şubat 2018’de  ise bu kez imza gününde hayranlarıyla buluşacak. Mazi Plak Cafe’deki imza günü saat 15.00’te başlayacak… Sanatçı dünden bugüne klasikleşmiş albümlerini imzalayacak.

Bir önceki yazımız olan Yasemin Mori Estrella ile geliyor başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ