Renkli Kadınlar

Lapioplasti ( Vajina Estetiği ) Nedir?

Lapioplasti ( Vajina Estetiği ) Nedir?
Haberi paylaşın...

Yaşlanma ile beraber ya da genetik yatkınlık sebebi ile vajinanın estetik durumunda bozukluk yaşanabilmektedir. Estetik açıdan yaşanan sorun aynı zamanda tıbbi olarak da bir soruna sebep olabilmektedir. Lapioplasti uygulamasında yararlanılarak ise bu sorunun giderilmesi de mümkün olmaktadır.

Lapioplasti yani vajinal estetik uygulaması vajinanın iç ve dış dudak alanlarında yaşanan sorunun ve bozukluğun giderilmesini sağlayan işlemdir. Lapioplasti çalışmasından yararlanılması öncesinde konusunda uzman hekim tarafında gerekli olan muayene ve tetkiklerinde yapılması gerekir.

Lapioplasti operasyonunda lokal ya da genel anestezi uygulanabilmektedir. Vajinanın iç ve dış dudak alanlarında yapılacak olan işlem sonrasında ise hem sarkmanın giderilmesi hem de yaşanan bozulmanın giderilmesi de mümkün olur.

Lapioplasti Ankara kentimizde de Dr. Esra Çabuk Cömert tarafında gerçekleştirilmektedir. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan hekim yapılacak olan çalışma için öncelikle muayeneden yararlanılmasını sağlayarak sonrasında ise gerek duyulan işlem detayları hakkında da bilgi sunar.

Lapioplasti Avantajları Nelerdir?

Vajinada yaşanan sorunların ve sarkmanın giderilmesi amacı ile yapılmakta olan Lapioplasti uygulaması vajinal estetik operasyon olarak da bilinmektedir. Lapioplasti uygulaması kısa sürede yapılabilen estetik bir uygulama olmak ile beraber en sık tercih edilen estetik operasyonlar arasında da yer alır. Tıbbi bir zorunluluk olarak ya da estetik kaygının giderilmesi içinde Lapioplasti uygulamasında yararlanılabilmektedir.

Lapioplasti yani vajinal estetik uygulaması ile bölgede yaşanan sorunların giderilmesi ise birçok avantajın da yaşanmasına etki eder. Lapioplasti uygulaması ile beraber birçok avantaj sunulmakta olup bu avantajlara ise aşağıda yer açtık.

  • Lapioplasti uygulaması sayesinde cinsel beraberlik sırasında yaşanan ağrılarında önüne geçilmiş olur.
  • Lapioplasti estetik operasyonu sonrasında kişi özgüvenini tekrar elde eder.
  • Hem fiziki hem de psikolojik olarak kişinin rahatlaması ve sorunlardan kurtulması sağlanır.
  • Lapioplasti estetik uygulaması ile beraber genital bölgede istenen görünüm elde edilir.
  • Kişi rahatlıkla ve özgürce istediği kıyafetleri de giyebilir.

Lapioplasti Ankara bölgesinde uzman hekim Esra Çabuk Cömert tarafında gerçekleştirilmektedir. Hekim ile iletişime geçerek sunulan hizmetler hakkında da detaylı bilgileri almanız mümkün olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Versace Parfümleriyle Mükemmel Deneyim başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ