Leila Failali Yarım Milyonluk Klip Çekti!

Leila Failali Yarım Milyonluk Klip Çekti!
Haberi paylaşın...
Leila Failali’den yarım milyonluk klip… Failali “Aşk”ını İstanbul’da buldu. Müzik kariyerine Türkiye’de devam etme kararı alan Arap dünyasının sevilen şarkıcılarından Leila Failali, uzun zamandır hayalini kurduğu single’ı da tamamladı.

Leila Failali’den Yarım Milyonluk Klip!

Yarı İspanyol yarı Faslı şarkıcı Leila Failali, kariyerine Türkiye’de devam etmek istedi, kısa süre önce İstanbul’a yerleşti. Genç sanatçı, “Hub” (Aşk) adlı ilk single’ı için sinema filmlerini aratmayacak bir klip çekti. 500 bin liralık bütçeyle çekilen klipte ünlü oyuncu ve Türkiye Best Model Emre Kızılırmak da rol aldı.
Arap dünyasının sevilen şarkıcılarından Leila Failai, müzik kariyerine Türkiye’de devam etme kararı aldı. Başarılı sanatçı, bir süre önce İstanbul’a yerleşti. Leila Failai, uzun zamandır hayalini kurduğu single’ı da tamamladı. Söz ve müziği Lübnan’ın usta sanatçılarından Talal Daour’un imzasını taşıyan “Hub” (Aşk), El Production tarafından dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Yarım Milyon Harcadı

Leila Failai, müzik dünyasında büyük ses getirmesi beklenen “Hub” şarkısının klibi için bir servet harcadı. 500 bin liralık bütçeyle İstanbul’da çekilen klibin yönetmen koltuğunda Serdar Börcan oturdu. Çekimleri Sait Halim Paşa Yalısı, Atatürk Arboretumu, Bebek Korusu ve Sultanahmet‘te yapılan klip 3 günde tamamlandı.

Emre Kızılırmak Eşlik Etti

Sinema filmlerini aratmayan klibin senaryosunu Leila Failali yazdı. Bir kafede garson olarak çalışan genç bir kadının mekana sık sık gelen ünlü şarkıcıya olan aşkını konu alan çalışmada Failali’ye yakışıklı oyuncu best model Emre Kızılırmak eşlik etti.

İstanbul’da Sürpriz Proje

Türkiye’de hazırladığı ilk single’ıyla müzik dünyasına damga vurmaya hazırlanan Leila Failali’nin bir başka sürprizi daha var. Sanatçı, yakında büyük bir sinema filmi projesi için İstanbul’da kamera karşısına geçecek. Failali, hem şarkısı hem de sürpriz projesiyle 2020’nin yıldızı olacak. Leila Failali’nin kariyer basamaklarını hızla tırmanması Türkiye’de olduğu kadar bütün Ortadoğu ve Arap Coğrafyası’ndaki  hayranları tarafından da ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Leila Failali’den yarım milyonluk klip… Haberi akabinde güncel içerikler için de buraya göz atabilir, sitemizi takip ederek her zaman güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KOCANIZ BAŞKASIYLA MI MESAJLAŞIYOR? başlıklı yazımızda Aldatılıyorsanız Ne Yapmalısınız, Andrew G. Marshall ve Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ