KOCANIZ BAŞKASIYLA MI MESAJLAŞIYOR?

KOCANIZ BAŞKASIYLA MI MESAJLAŞIYOR?
Haberi paylaşın...

Kocanız ya da birlikte olduğunuz erkeğin bir başkasıyla yazıştığını öğrendiniz. Belki küçük bir flört belki de çok önceden başlamış gizli bir ilişki var ortada. Ne yapacağınızı bile bilmiyor musunuz? İşte bu kitap tam size göre!

Kocanızı başka birisiyle mesajlaşırken yakaladınız. “Eyvah kocam beni sevmiyor!”, “İşleri kendim tekrar yoluna koyabilir miyim?” düşünceleri aklınızdan çıkmıyor. Tara Kitap etiketiyle raflardaki yerini alan Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor kitabı eşlerini geri kazanmak isteyenler için bir rehber niteliğinde.

“Sana Yeniden Nasıl Güvenebilirim?”, “Seni seviyorum, fakat…” kitaplarının yazarı Andrew G. Marshall’ın kaleme aldığı “Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor” çağımızda sosyal medya ile kaçamak partnerlerin mesajla, DM veya küçük bir Facebook mesajı ile ilişkilerin seyrini nasıl değiştirdiğini ve bu kriz dönemlerinin nasıl doğru bir şekilde atlatılabileceğiyle ilgili yol haritası çiziyor.

Kocanız Başkasıyla mı Mesajlaşıyor?

Aynı zamanda Evlilik Terapistliği yapan Marshall; “ Son otuz yıldır, artık sevmeyi bırakmış binlerce kadın ve erkeğe danışmanlık yaptım; kadınların çok az bir kısmı bir erkekle temas halindeyken, erkeklerin büyük bir çoğunluğu ya bir kadından “tavsiye alıyordu” ya da bir dereceye kadar bir kadınla temas halindeydi. Bazı kocalar bu sınırı, hayatın o diğer kadınla nasıl olabileceğini düşünmektense ona flörtleşmek için mesajlar atarak, duygusal olarak bağlanarak ya da onunla bir kaçamak yaşayarak aşmıştı. Neyse ki, benim umut dolu bir mesajım var. İlişkinizin durumunu tersine döndürüp daha iyi ve daha güçlü bir evliliğe sahip olmanız mümkün” diyor.

Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor

Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor

BU KİTAP İLİŞKİ YAŞAYAN KADINLAR İÇİN

Bu kitap evli veya değil, ilişki yaşayan tüm kadınlar için yazıldı. Kadın-erkek ilişkilerinin dinamiklerini öğrenmek, evliliğin bir erkek için ne anlama geldiğini daha iyi anlamak istiyorsanız bu kitap tam size göre. Özellikle de bir ihanetle burun buruna gelmiş bir kadınsanız eğer, içinden geçeceğiniz süreçleri en iyi şekilde atlatarak sevdiğiniz adamı nasıl geri kazanacağınızı bu kitabın rehberliğine bırakabilirsiniz. Adı ‘Kocam Başkasıyla Mesajlaşıyor’ olsa da, bu kitap onun hayatında başka bir kadın olmaması durumunda da size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İlişkide Hangi Kategoridesiniz? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ