Renkli Kadınlar

Tatil Planı İçin 10 Öneri…

Tatil Planı İçin 10 Öneri…
Haberi paylaşın...

Tatil planı için seçeneklerin değerlendirildiği bugünlerde guzelyerler.com, 10 çok özel lokasyon önerisinde bulundu…

KAŞ

Son derece kendisine has bir dokusu var kentin üstelik o meşhur çarşıları ve pazarları son derece güzel. Fiyatlar çok uçuk değil dahası konaklama için de her bütçeye uyan bir yer bulmak mümkün.

FETHİYE

Fethiye aslında her dönem son derece ideal. Her mevsimi son derece güzel olan bir kent ama yaz aylarında gittiğinizde en az 5 gün ayırmalısınız. Ölüdeniz, Kayaköy, Saklıkent, merkezde yer alan Balık Pazarı ve Paspartu çarşısı yaz dönemlerinde bir başka güzel.

SIĞACIK

İnsan bu kente gittiğinde dönmek istemiyor. Türkiye’nin ilk yavaş şehri olan Seferihisar’a bağlı ama oradan daha sessiz ve çok daha güzel.

ESKİ FOÇA

Dokusunu ruhunu kaybetmeyen ülkemizin ender köşelerinden bir tanesi ve deniz kenarında balık yemenin keyfi bir başka.

DATÇA

Giderek popülerleşse de henüz vakit varken gidebileceğiniz bakir yerleri çok fazla. Tarihin içinde gezinmek ve gitmişken Can Yücel’in evine uğramak gerekiyor.

CUNDA-AYVALIK

Her ikisi de kendi içinde başlı başına güzel. Zeytinlikler içinde gezinmek, Cunda adasında meşhur balıklarını yemek Koç Müzesinde tepeden kenti izleyerek dondurma yemek başka bir güzellik.

BOZCAADA

Yine bir başka ada var karşımızda oldukça da güzel olan bir ada. Denizin ortasında karadan uzak yaşamak isterseniz ideal.

BELEK

Özellikle zengin yatçıların uğradığı bir yer gibi görünse de Antalya sınırları içinde tatil yapılabilecek en iyi lokasyonlardan bir tanesi.

SELİMİYE

Marmaris’in son yıllarda namı yayılan kentinde tatil yapmak başlı başına bir ayrıcalık temiz denizi sessiz sakin konumu ile gözlerden uzak tatil geçirmek isteyenlere hitap ediyor.

BODRUM

Çok söze gerek yok. Onu en sona sakladık zira herkesin Bodrum sevdası biraz biraz var. Ama daha sakin bir Bodrum bölgesi derseniz Ortakent civarı ideal.

Bir önceki yazımız olan Mutlu İnsanlar Şehri, AVM’siz SİNOP... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ceren genç dedi ki:

    Bizde kız kıza tatile gitmek için bir yerler bakıyoruz ancak daha istediğimiz gibi hepimize uyan bir yer bulamadık, bulduğumuz an tatile hemen çıkacağız.

  2. ceren yılmaz dedi ki:

    Öneriler birbirinden güzel hangisine gidelim diye kararsız kaldık, hepsi birbirinden güzel tatil yerleri.

BİR YORUM YAZ