Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

Tuba Ünsal’ın Dolabı Yeni Yıl Hediye Pazarı’nda!

Tuba Ünsal’ın Dolabı Yeni Yıl Hediye Pazarı’nda!

Tuba Ünsal’ın Dolabı Yeni Yıl Hediye Pazarı’nda! Tuba Ünsal, ay sonuna kadar devam eden Kanyon Yeni Yıl Hediye  Pazarı’nda en sevdiği kıyafetlerini, Givin iyilik platformu ile SMA’lı çocuklar için satışa sundu…

Tuba Ünsal’ın Dolabı Yeni Yıl Hediye Pazarı’nda!

Etkinlikte benzersiz stiliyle fark yaratan Tuba Ünsal’ın gardırobundaki en güzel parçalar, “SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği” yararına satışa sunulacak. Givin.co web sitesi üzerinden online olarak alınabilecek kıyafetlerin satışından elde edilecek gelir, SMA’lı çocukların medikal cihaz ihtiyaçlarına destek için kullanılacak.

Tuba Ünsal’ın kendi dolabından seçtiği ayakkabı, çanta ve aksesuarlarını alarak iyiliğin bir parçası olmak isteyen herkes, 31 Aralık tarihine kadar Kanyon Yeni Yıl Hediye Pazarı’nı ziyaret edebilir.

Kanyon, Yeni Yıl Hediye Pazarı 31 Aralık tarihine kadar hafta içi 12.00-19.00 saatleri arasında birbirinden farklı markaları ile misafirlerini bekliyor. Şimdiden ajandanıza not almayı unutmayın!

Tarih: 14 – 31 Aralık

Saat: 12.00 – 19.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

Tuba Ünsal Kimdir?

7 Aralık 1981 tarihinde Denizli’de dünyaya gelen Tuba Ünsal manken ve oyuncu olarak ün kazanmıştır. Bugüne kadar pek çok farklı sosyal sorumluluk projesinde yer alan Tuba Ünsal; duyarlılığı ve toplumsal olaylara karşı takındığı hassas tavır ile dikkat çekmektedir. 2 çocuk annesi Tuba Ünsal SMA hastası çocuklar için de elini taşın altına koyarak duyarlılığını göstermiştir.

En güncel içerikler için de buraya göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan D Vitamini Düşüklüğü, Coronavirüs İçin Risk Sebebi... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM