Renkli Kadınlar

Yengeç Burcu Olanlar Dualarınıza Dikkat Edin Gerçekleşebilir!

Yengeç Burcu Olanlar Dualarınıza Dikkat Edin Gerçekleşebilir!
Haberi paylaşın...

Astrolog Sema Kılıç, nam-ı diğer Semavii , 18-25 Şubat Haftalık Burç Yorumlarken “Boğa, Koç, Akrep, Yengeç, Oğlak ve Balıklar bu hafta dularınıza dikkat edin gerçekleşebilir” diyor… Yükselen burç da etkili, okumayı unutmayın…

Koç

Balıkta yığılan yıldızlar 12. evinize vurgu yapıyor. Seyahat edenler sağlığına dikkat etsin bu ara, ayrıca iş veya seyahat programınız karışabilir uyanık ve dikkatli olun. Yaratıcı ve üretken plan ve fikirler doğacaktır kafanızda ancak yapmanız gereken işler bu fikirleri uygulamaya bu ara imkan vermiyor, yapılması gereken işler sizi bekliyor. Vergi, ödemeler, sağlık için harcamalar ayrıca meşgul eden konular sizi. Siz net ve kararlı olabilirsiniz ama muhatap olduğunuz insanların korkusu veya ikilemli tavrı sizi durdurabilir. Bu durumda önce onların ne yapmaya çalıştığını anlamak lazım. Niyeti belli olmayan insanlar var çevrenizde. İlişki alanında kafa karışıklığı, duygusallıkta git gelli haller olabilir, gereksiz alınganlıklar yapabilirsiniz veya partneriniz bu durumda olabilir. Anlayış ve şefkati hakim kılmak lazım. Şüphe ve güvensizlik yanlış kararlara sevk edebilir. Para geliyor başkalarından özellikle. Birikim yapmak, yatırım planı düzenlemek parayı tutmanızı sağlar. Rüyalarınız önemli bu ara. Rüya yoluyla bir karmadan kurtulmak veya geleceği görmek mümkün.

Boğa

Kişisel hedeflerinize uygun fırsatlar gelebilir ve bu size bir dileğinizi veya idealinizi gerçekleştirme imkanı verebilir. Sezginiz yükselirken, sezgiden gelen bilgilere güvenin. Net olmayan bazı durumları aydınlatmak için sezginiz sizi doğru yere yönlendirecektir. Hedeflerinize odaklanın. İşbirliği yapmak bu ara iyi görünse de maddi açıdan veya açık ve net şartlar ortaya koymak adına çok elverişli zaman değil. Onun için ne istediğinizi bilmek sizi hatadan uzak tutacak, hedefte tutacaktır. Dostlar, arkadaşlarla birlikte yoğun görüşme var. Karşılıklı dayanışma ve fayda sağlamanız mümkün. Ancak gerçekçi olmaya özen gösterin ve çıkarların ilişkiye zarar vermesi durumuna karşı dikkatli olun diğer yandan. Bu hafta en iyi şey parasal kazançlar görünüyor. Para hem işlerden geliyor hem başka yerlerden geliyor. Dualara dikkat edin, güzel dualar ve dileklerde bulunun, ağzınızdan çıkan gerçekleşebilir. Uzun zamandır çok istediğiniz bir şeyi yapacaksınız veya elde edeceksiniz, bu sizi mutlu edecek. Bazı gergin-sert yıldızlara rağmen, sihirli zamanlardasınız diyebilirim. Aşk ve ilişki cephesinde kendinizden yana olmak meylindesiniz. Gittiğiniz yerlerde ilgi uyandıracaksınız, beğenileceksiniz. Belki de birini kendinize hayran bırakacaksınız. Bu bir aşk da olabilir. Ancak arkasından gerçekler kafa karıştırabilir..

İkizler

İş ve kariyer alanında hem riskli hem çok güzel gelişmelerin olabileceği zamanlardasınız. İş yerinde gizli saklı durumlar kafanızı karıştırabilir, endişe edebilirsiniz ancak sizin dışınızda bir krizin size fayda vermesi de mümkün. Tarafsız veya tepkisiz kalmak doğru olur. Kendinizle ilgilenin, yapmanız gerekenleri ilgili kişilerle paylaşın. Hatta işe yeni bir vizyon katmak adına fikirler sunabilirsiniz. Bunlar hemen gerçekleşmese de akabinde size faydası olacaktır. Bu ara işte değişiklik yaşayan olabilir, kiminiz ise, işte birinin gitmesi üzerine gidişatın belirsizliğinden rahatsız olabilirsiniz. Ancak dediğim gibi merak etmeyin, bu karışıklık belki de size iyi şeyler getirecek. Anlamadan harekete geçmeyin. İşte dedikodu vs dikkat etmek lazım. Kime güvenileceği belli olmayan ortamlar var. Bir seyahat programı çıkabilir. Kiminiz de sağlıkla ilgilenebilirsiniz. Balıkta yığılan yıldızlar Marsla kare yapıyor, bu konuda belirsizlik olabilir ancak Akrepteki Jüpiter şifa enerjisi ile güzel bir iyileşme imkanı veriyor. Doğru teşhis veya doğru tedavi konusunda acele etmezseniz önünüze gelecektir doğru şifa imkanı. Venüs haritanızın tepesinde uğurlu enerjisiyle size şans verecektir. İlgi odağı olmanız, dikkat çekmeniz ve tanınma, ün vs mümkün. Aşk ve ilişki cephesinde gerçekçi olmak lazım. Karşılıklı beğeni ve sevgi söz konusu olabilir ancak hedefler konusunda anlaşmazlık olabilir. Hafta sonundan itibaren parasal şartlar daha iyi olacaktır.

Yengeç

Bir sürediryengeç burçları için sert yıldız açıları varken, nihayet güzel ve pozitif enerji veren fırsatların açıldığı zamanlardasınız. En azından olduyu olmadıyı bırakabildiğiniz, hayatı geldiği gibi güzellikleriyle yaşamak moduna geçebiliyorsunuz. Başkalarıyla değil, fikirleriniz, gelecek planlarınız ve gelen fırsatlarla meşgulsünüz. Enerjinizi doğru ve işe yarar şeylere odaklamayı başarıyorsunuz. Belki de beklediğiniz haberler vardı, onların gelmesiyle beraber yeniden geleceğe umutla bakıyorsunuz. Ayrıca bir takım şeyleri bıraktığınızda, hafiflediğinizi göreceksiniz ve tam da böyle bir ruh halindeyken bazı isteklerinizin gerçekleştiğine şahit olmanız, negatif şeyleri bırakmanın asıl pozitif güç ve şans veren şey olduğunu anlayacaksınız. Ufukta güzel şeyler olacak gibi görünüyor. Bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sizinle ilgili de olabilir bir yakınınızla ilgili de olabilir. Sizi mutlu eden bir şey var. Yeni işe girmek isteyen yengeç burçları fırsatları araştırsın. Parasal planlar kazandıracak gibi görünüyor. Hedefler güzel. Ancak yanlış işlerle uğraşmak ve hedefte size kazandıracak şeyleri görememek riskine dikkat etmek de lazım. Kafanızı ileriye kaldırın ve gelecek güzel fırsatları görmeyi bilin. Aşk ve ilişki cephesine baktığımda, uzun zamandır belki de ilk kez nihayet aşk ve heyecan işaretleri taşıyan güzel yıldızlar size göz kırpıyor. Yengeç burçları için püf noktası beklentiye girmemek ve aşkı şiir gibi, geldiği gibi yaşamak.

Aslan

Başkalarından gelen maddi kazanımlar alanınızda hareketli, demek ki işlerden ve özellikle eş, aile veya kurumdan gelecek kazançlar söz konusu. Yatırım yapabilirsiniz, geleni değerlendirmek fayda verir. Diğer yandan sağlığa dikkat etmek zamanı, gerek siz gerek ailede sağlıkla ilgilenmek lazım. Ayrıca dalgınlık vs sakarlığa neden olmasına izin vermemek lazım. Spor yaparken sakarlık yapmayın. Evde çocuk üzerinden veya parasal harcama üzerinden tartışma çıkması mümkün. Bunu akıllıca halletmek lazım. Kiminiz de istekler, cinsellik, duygusal paylaşım üzerinden partnerle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Ancak sorun abartılabilir, büyütülebilir, belki daha küçükken sorun kavgaya dönüşebilir. Birinin kışkırtmasına gelebilirsiniz. Çalışanlar işten çıkma riskine dikkat etmeli. Yine de çıkmak istiyorsanız tazminat almanız mümkün. Aşk ve ilişki cephesinde duygusal yakınlaşmak problemi olunca, tutku veya macera arayışına girebilirsiniz. Ancak bu da sorun getirebilir. Bu dönemde akışta olmak lazım.

Başak

Zıt burcunuz Balıkta yıldızlar yığılmış durumda. İlişkiler hareketli ve yoğun gündem konunuz olacak görünüyor. Ancak ilişkilerde belirsizlik canınızı sıkabilir. Açık ve rahat iletişim kurmak imkanı olmayışı sizi de temkinli davranmaya itebilir. Bu ara iyi insanlar da gelir çevrenize, niyeti belli olmayan kişiler de.. Buna dikkat edin. İnsanlardan fazla şey bekliyor olabilirsiniz, bulamayınca hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Ancak beklentiyi bırakın, siz yapabileceklerinize odaklanın. Belki de sizin istekleriniz net değil, bundan dolayı size net bir şey vadedemeyen insanları çekiyorsunuz. Diğer yandan, bazı kişi/lerin desteğini ve iyiliğini görebilirsiniz bu ara. Sizi belki de büyük bir çıkmazdan kurtarabilir. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını göreceğiniz bir zaman. Diğer yandan hatalı tutumunuzun da bedeli gelebilir. Onun için bu ara ne yaptığınıza ve ne istediğinizi dikkat ederek hareket edin. Ayaklarınız yere bassın. İstekleriniz büyük olabilir, bundan mahsur yok ancak gerçekçi zeminde ilerleyin. Seyahat, güzel teklifler, yeni iş fırsatları ufukta. İlişki ve aşk alanı ilginç, yanlış kişiye de denk gelebilirsiniz veya tam tersi sizi seven ‘ruh eşi’ diyebileceğim biriyle de tanışabilirsiniz. Artık doğruyu yanlışı ayırmak size kalıyor. Kiminiz bir teklif alabilir veya teklif yapabilirsiniz.

Terazi

Sağlık için masraf yapabilirsiniz ancak şifa adına güzel enerjiler devredeyken şifa bulmak ve iyileşmek ve sağlığınıza kavuşmanız mümkün. İş ve çalışma ortamı yoğun ve karmaşık, dağınık olabilir. Sizi yorabilir. Diğer yandan işe yeni biri girebilir, bu iş ortamına güzel etkiler getirebilir. Kiminiz de sanki işte size rahatsızlık veren birinden birden kurtulabilirsiniz, şans eseri olan gelişmeler bu durumu yaratabilir. Parasal kaynaklar çabalarınızla geliyor. Ayrıca bir kurum desteği almak veya sigorta, banka vs üzerinden kazançlarınızı artıran yatırıma yönelmek fayda verecektir. Mars Yayda seyahat, trafikte öfkeli, aceleci olmayın sakarlık ve kaza riskine dikkat edin bu hafta. Sağlığa da dikkat etmek önemli çünkü grip vs den dolayı çalışamaz hale gelebilirsiniz. Aşk ve ilişki cephesi karışık ve iletişim kurmak zor bu dönemde. Zorlamayın şartları bu konuda. Diğer yandan kalbi boş olanlar için iş ortamında bir aşk doğabilir. İlişkisi olanlar birlikte parasal gelecek planları yapabilir.

Akrep

Bu hafta şanslısınız bir şekilde. Kiminiz bir sıkıntıdan şansın yardımıyla kurtulacaksınız kiminiz istediğiniz ve hedeflediğiniz bir konuda şanslı fırsatlar bulacaksınız. Piyango vs den şansınız bir deneyin derim ayrıca. Bir süredir hedeflerinizle ilgili çabalarınızın sonuçlarını alabilecek, hedeflerinize ulaşmanın keyfini yaşayabileceksiniz. İlişkilerde bir anlaşma sağlanması gerekiyorsa bunu başarmanız da mümkün ayrıca. Yaratıcı işlerle meşgul olan veya topluma yönelik işler yapanlar için toplumun önünde olmak, dikkat çekmek ve başarınızla takdir edilmeniz mümkün. Tanınma, ün fırsatı gelebilir kiminize. Bir ödül almanız mümkün olabilir. İşini daha geniş platforma yaymak isteyenler için güzel fırsatlar doğabilir. Parasal bakımdan biraz karışık, hem şanslısınız, bol para kazanmanız mümkün ve ayrıca başkalarından gelen parasal kısmetiniz olabilir ancak diğer yandan harcamalar var ve bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve ilişkide şans yakalayan olacaktır. Aşk kalbinizi çarpabilir. Ayaklarınız havada olabilir. Ayrıca sevilmek, beğenilmek hoşunuza gidecektir. Evliler çocuk düşünebilir.

Yay

Balıkta yığılan yıldızlar yuva, aile evinde sizi eve sevk ediyor. Belki bir izin alıp evde dinlenmek iyi gelebilir. Kiminiz de evde önemli işler, yaratıcı veya üretken fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Bir hayaliniz olan iş veya proje sizi heyecanlandırabilir. Ailede aile büyüklerinden birinin sağlığına özen göstermek gerebilir ayrıca bu dönemde. Geçmişten gelen bir miras, bir ortak kazanımla alakalı gelişmeler olabilir. Kiminiz kafanızda oluşturduğunuz bir yatırım planını gerçekleştirmenin zamanının geldiğini veya yaklaştığını düşünüp bunun üzerine yatırım planı yapabilirsiniz. Mars sizi hareketlendirecektir burcunuzda gezerken. Seyahat etmek veya yaşadığınız yerde koşturmanız mümkün ancak işleri kendinizi tüketecek şekilde aşırı enerji sarf ederek yapıp yorulabilirsiniz. Bu sağlığınızı zorlamasın dikkat edin. Tembellik etmeye de meyillisiniz diğer yandan. Kiminiz yeni bir işe başlamak isteyebilirsiniz ancak bekleten durumlar da olacaktır. Evle ilgilenmek, evi süslemek, evde vakit geçirmek size iyi gelir hem dinlenmek için kafanızı toplamak, yaratıcı fikirlerin doğması için iyi olur. Aşk ve ilişki alanında karışıklık var ancak ilişkisi olanlar baş başa romantik zamanlar yaratabilir. Evde önemli misafir ağırlayabilirsiniz.

Oğlak

Balıkta yığılan yıldızlar sizi 3. evinizden etkiliyor bu ara. İlham, yaratıcı ve üretken fikirlere açıksınız. Ayrıca gelen haberler sizi hareketlendirebilir ve bu belki de bir hayalinizi gerçekleştirme imkanı verebilecektir. Evet siz de bu ara düşünce ve dualarınıza dikkat edin, güzel şeyler isteyin, gerçekleşebilir. Sizi şaşırtan sihirli gelişmeler olabilir. Ayrıca sezginiz yüksek, çevrenizde olup biteni iyi anlamak için, bilinç ötesinden bilgi almak için oldukça üretken bir zamandasınız. Rüyalarınız da ilginç olabilir bu ara. Balıktaki Neptün etkisinde kiminiz de boşluk, anlamsızlık ve hedefsizlik duygusu içinde kalabilirsiniz. Boş işlerle uğraşabilir, kafanızı boş konularla meşgul edebilirsiniz. Bundan çıkmanız lazım. Böyle ilhamlı ve üretken zamanda kafanızı hedef ve isteklerinize odaklayın. Uzun süredir beklediğiniz bir şey gerçekleşebilir. Para konusunda kazançlar iyi ancak ya çıkarların örtüşmemesi ya da planların farklı olması nedeniyle işbirliklerinde temkinli yaklaşın. Diğer yandan Balık yıldızları bir ortak yolun veya anlaşma yolunun açılmasına işaret ediyor. Demek ki kriz yaratan durun çözüme gidiyor. İlişki alanında flörte açık zamandasınız. Ancak aşkı fazla idealize edip gerçekleri görmek istemeyebilir veya platonik aşka meyledebilirsiniz de. Sevgiye önem verin, bir şeyleri sevgiyle halledin. Yakın çevrenizde sizinle ilgilenen biri çıkabilir.

Kova

Balıkta yığılan yıldızlar size para müjdesi getirmeye niyetli görünüyor. Beklediğiniz ve beklemediğiniz güzel paralar size şifa gibi gelecektir. İyi bir yatırım yapmak imkanı bile bulabilirsiniz gelen paraları değerlendirmeyi bilirsiniz. Diğer yandan paranın harcanmasına neden olan durumlar da var. Yakınlarınızdan parasal destek isteyen olabilir aile veya yakın birine destek olmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak borç alıp verirken dikkat etmeli bu ara güven konusuna yoksa güvensizlik ilişkiyi bozabilir. Kiminiz de sanki işiniz için masraf yapacaksınız, ancak siz de harcama yaparken gerçekten gerekli mi yoksa aşırı ve gereksiz bir masraf mı iyi düşünerek hareket edin. Bir kurum desteği alan olabilir işi için veya parasal kaynak için. Maaşı artan olabilir bu dönemde. Yeni işe girmek için çok elverişli görünmese de yine de fena olmayabilir yeni iş imkanı. İlişki bakımından ne gibi yıldız açıları var bakalım. Pek de ilişki zamanı gibi görünmüyor. Değerleriniz çatışabilir karşınıza çıkan kişiyle. Ancak bu dönemde savrulanlar varsa, sizi toparlayan, sizin iyiliğinizi düşünen biri de çıkabilir ve onun sayesinde toparlayabilirsiniz.

Balık

Yıldızlar burcunuzda yığılırken enerjiniz yükselebilir. Kimi zaman çok enerjik olursunuz herşeye koşturabilir, her işi hızla halledebilirsiniz. Ancak Marsın Yayda olması sizi fazla yorabilir, koşturmanın ardından yorgun düşebilirsiniz hatta tükenmişlik sendromu yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmayı bilmeniz gerek. Yetkili kişilerle veya kurumla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Resmi veya önemli işlerde aksilikler sabırsız ve öfkeli yapabilir sizi. Ancak hemen sonra işler beklediğiniz gibi gidebilir, resmi veya önemli işler beklentinize uygun şekilde gelişebilir. Biraz sabırlı olursanız ve doğru adrese başvurmayı bilirseniz istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Mevut şartlardan uzaklaşmayı düşünen başka yere taşınan olabilir bu ara. Bu düşüncesi olanlar bu dönemde gerçekleştirme imkanı bulabilir. Yapacağınız girişimler sonuç verebilir, başarı getirebilir. Venüs burcunuzdayken şans sizden yana geçebilir. Bu şansı iyi kullanın her zaman ele geçen bir şans değil bu. Siz de dualarınıza dikkat edin gerçekleşebilir. İyi dualar edin. Aşk ve ilişki cephesi hareketleniyor. Kalbi boş olanlar gerçekten güzel bir aşk fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi beğendirmeniz, ilgi görmeniz zor olmayacaktır. Aşkta fetheden olabilirsiniz. İlişkisi olanlar partneriyle birlikte gelecek planı yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Yükselen Burç Aşk Uyumu - Yükselen Burç Aşk Hayatınızı Nasıl Etkiliyor? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ