Renkli Kadınlar

Astrolojinin İnsan Hayatına Etkileri

Astrolojinin İnsan Hayatına Etkileri
Haberi paylaşın...

Astrolojinin İnsan Hayatına Etkileri

Astrolojinin kavramsal tanımına baktığımızda, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkilerini yorumlayan bir bilim dalıdır dendiğini görürüz. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir ve insanoğlunun varoluşunda etken rol oynar.
Astroloji kader değildir, her şey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin kendi öz iradenize bağlıdır ve iradeniz  içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız tüm zorlukları akıl ve iradenizi kullanarak aşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makyajda Fondöten Seçimi Nasıl Olmalı ? başlıklı yazımızda Beyaz Tene Uygun Fondöten, Cilde Uygun Fondöten ve Cilt Rengine Uygun Fondöten Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ