Renkli Kadınlar

Ay Tutulması Sürecinde Geçen Şubat Ayında Yaşadıklarınızı Hatırlayın!

Ay Tutulması Sürecinde Geçen Şubat Ayında Yaşadıklarınızı Hatırlayın!
Haberi paylaşın...

Astrolog Aylin İleri Aydoğan, önceki gün meydana gelen ay tutulmasının burçlara etkisini yorumladı: Ay Tutulmaları sırasında sürüncemede kalan işler, ilişkiler, niyetler, daha önce atılmış adımlar, projeler hızlı bir şekilde açıklığa kavuşur. Özellikle şubat ayında attığınız adımların, aldığınız kararların sonuçlarıyla karşılaşacaksınız. Özel yaşamlarınızda Ay tutulmasının etkilerini anlayabilmek için, haritanızda kova-aslan burçlarının nerede olduğunu bilmelisiniz.

Ay Tutulmaları sırasında olasılıklar kendi gerçekliğine dönüşür. Sürüncemede kalan işler, ilişkiler, niyetler, daha önce atılmış adımlar, projeler… hızlı bir şekilde açıklığa kavuşur. Yani, Ağustos ayı içinde yağmur yağdı yağıyor, Güneş doğdu doğacak.. bir şeyler aydınlığa kavuşmak üzere diyebiliriz. Özellikle şubat ayında attığınız adımların, aldığınız kararların sonuçlarıyla karşılaşacağınızı söyleyebilirim. Özel yaşamlarınızda Ay tutulmasının etkilerini anlayabilmek için, haritanızda kova-aslan burçlarının nerede olduğunu bilmelisiniz. Bunun için yükselen burcunuzu bilmeniz gerekiyor. Eğer bilmiyorsanız da yazımı okuyarak sizi bekleyen atmosferin değişim rüzgarının genel olarak sizi nasıl etkileyebileceği konusunda fikir sahibi olabileceğinizi düşünüyorum. Daha özel yorum ve analizler içinse Bireysel danışmanlık almanızı öneririm. Burçlara göre Ay Tutulmasının etkileri;

Koç ve Yükselen Koç Burçları, bu dönem kalabalıklara karışmak için iyi bir dönem. Başkalarından öğrenecek şeyler ve onlarla yapılacak işlerden gelen fırsatlar söz konusu olabilir. Arkadaşlar gelecek kaygıları ve diğerleri ile kendi arzularınız arasında bir denge kurmaya bakmalısınız. Planlarınızı hedeflerinizi gerçekleştirmek için sizinle ortak idealleri paylaşan insanlarla bir arada olmaya bakın. Organizasyonlar etkinlikler düzenleyin veya bir şekilde  işin olayların içinde olun.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları, iş yaşamında fark edilmeyi bekleyen önemli konular gündeme gelebilir. Olduğum yerde mutlu muyum? ben ne istiyorum? izlediğim yol doğru mu? gibi sorularla meşgul olabilirsiniz. İş sektörel değişiklikler, yönetici değişikliği, taşınmak, ev alıp satmak, evlenmek, yuva kurmak, iş değiştirmek gb konular öne çıkabilir. Başkalarının sizi fark etmesini beklemeyin, sizi mutlu eden şeyleri daha yüksek sesle talep edin ve harekete geçin.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları, bu dönem daha yüksek sesle konuşma ihtiyacında olabilirsiniz. Düşünceler fikirler projeler ortaklaşa işler anlaşmalar…tüm bu konularda geliştirecek üzerine çalışacak çok sayıda iş var. Bu dönem uzak ile yakını birleştirmek önemli olacak. Gündelik işler ile uzun vadeli planları birlikte yürütmeniz gerekebilir. Hem anda kalıp olan biteni yakalamak hem de geleceği tasarlamak size başarı getirecektir. Yurt dışı işler, basın yayın, medya, eğitsel uğraşlar, yolculuklar için elverişli bir dönem.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları, bu dönem parasal konular alışverişler ödemeler harcamalar öne çıkacaktır. Yeni yatırımlarda bulunma, düzenli ve iyi bir kazanç elde etme, iş kurma taşınma gibi konular sizin için aciliyet taşıyabilir. Başkalarından gelecek kaynakları; fikirleri veya parayı nasıl daha verimli kullanabilirim? sorusunu kendinize sorun. Koşullar istediğim gibi gitmezse nasıl bir çıkış yolu izlerimi düşünün! Bu dönem, krizleri problemleri yönetiş şeklinize göre yaşamınız şekillenecek; belki içinden çıkılmaz bir hal alacak belki de akıp gidecek. Yeteneklerinizi geliştirmek, keşfetmek onlardan kazanç ve fayda sağlamak için güzel bir dönem. Bunu başkalarıyla kaynaşarak güç birliği yaparak deneyimleyebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları, bu dönem odak noktanız ilişkileriniz olabilir. İkili ilişkilerde, aşkta, evlilikte, ortaklıklarda ben ne istiyorum ve mutlu muyum? sorusunu daha yüksek sesle dile getirebilirsiniz. Hem kendinizin hem de karşı tarafın doğru ve yanlışlarını daha net görebilir, yeni kararlar alabilirsiniz tartışmalara çekilebilirsiniz. Süren ilişkilerde kararlar almak, dostlukları pekiştirmek veya bitirmek gb konular gündemde olabilir.

Başak ve Yükselen Başak Burçları, bu dönemde yapacak çok sayıda işiniz çıkabilir. Gündelik düzeniniz, iş planlarınız değişebilir. Kendinizi dinlemek, yavaşlamak biraz ritmi düşürmek isteseniz de buna zamanınız olmayabilir. Başkaları adına yapmanız gereken işler, görevler uğraşlarda çıkabilir. Ertelemeler, gecikmeler, sekteye uğrayan planlar işler gerilime neden olabilir. Beden sağlığınıza özen gösterin, iyi beslenin. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkileri iyi yürütmeye bakın. Ayrıca işinize ve yaşamınıza mutlaka kendinizden bir şeyler katın!

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları, size can katan keyif veren uğraş ve aktivitelere zaman ayırmak için elverişli bir dönemdesiniz. Yaratmak üretmek yazmak, bir şeylere vesile olmak, aracılık etmek gb temalar gündemde olabilir. Daha çok ön plana çıkmak, kendinizi göstermek için uygun bir zaman. Kalabalıklar arasında kaynamamaya bakın. Arkadaşlar gelecek kaygıları ve diğerleri ile kendi arzularınız arasında bir denge kurmaya bakmalısınız. Aşık olmak, ilişki yaşamak için bazı seçimlerde bulunmak gb konular öne çıkabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için de elverişli bir dönem.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları,  ev ve aile yaşamında fark edilmeyi bekleyen önemli konular olabilir. Olduğum yerde mutlu muyum?, ben ne istiyorum? ve gelecekten ne bekliyorum? gibi sorularla meşgul olabilirsiniz. Taşınmak, ev alıp satmak, evlenmek, yuva kurmak, iş değiştirmek gb konular öne çıkabilir. Ailenizin veya aile büyüklerinin sizi fark etmesini beklemeyin, sizi mutlu eden şeyleri daha yüksek sesle talep edin ve harekete geçin.

Yay ve Yükselen Yay Burçları, bu dönem daha yüksek sesle konuşma ihtiyacında olabilirsiniz. Düşünceler fikirler projeler ortaklaşa işler anlaşmalar… tüm bu konularda geliştirecek üzerine çalışacak çok sayıda iş var. Bu dönem uzak ile yakını birleştirmek önemli olacak. Gündelik işler ile uzun vadeli planları birlikte yürütmeniz gerekebilir. Hem anda kalıp olan biteni yakalamak hem de geleceği tasarlamak size başarı getirecektir. Yurt dışı işler, basın yayın, medya, eğitsel uğraşlar, yolculuklar için elverişli bir dönem.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları, bu dönem parasal konular alışverişler ödemeler harcamalar öne çıkacaktır. Yeni yatırımlarda bulunma, düzenli ve iyi bir kazanç elde etme, iş kurma gibi konular sizin için aciliyet taşıyabilir. Başkalarından gelecek kaynaklara; fikir veya paraya çok güvenmeden ben ne yapabilirim? sorusunu kendinize sorun. Yeteneklerinizi geliştirmek, keşfetmek onlardan kazanç ve fayda sağlamak için güzel bir dönem.

Kova ve Yükselen Kova Burçları, bu dönemde odak noktanız kendi yaşamınız olacaktır. Sağlığınız nasıl göründüğünüz seçimleriniz tercihleriniz hedefleriniz aklınız bunlarla meşgul olabilir. İkili ilişkilerde, aşkta, evlilikte, ortaklıklarda ben ne istiyorum ve mutlu muyum? sorusunu daha yüksek sesle dile getirebilirsiniz. Hem kendinizin hem de karşı tarafın doğru ve yanlışlarını daha net görebilir, geleceğe dönük yeni kararlar alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burçları, bu dönemde yalnız kalma ihtiyacınız artabilir. Çünkü soruların yanıtlarının başkalarında değil sizde olduğunu fark edebilirsiniz. Kendinizi dinlemek, yavaşlamak biraz ritmi düşürmek için iyi bir zaman. Bir şeyler üretmek, geliştirmek, fark yaratmak içinde bu süreyi olumlu şekilde kullanabilirsiniz. Başkaları adına yapmanız gereken işler uğraşlar da çıkabilir. Ertelemeler, gecikmeler, sekteye uğrayan planlar işler gerilime neden olabilir. Beden sağlığınıza özen gösterin, dinlenin.

Bir önceki yazımız olan Burçlara Ağustos Önerileri... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ