En Çok Boğa, Aslan, Akrep ve Kova Burcu Etkilenecek!

En Çok Boğa, Aslan, Akrep ve Kova Burcu Etkilenecek!
Haberi paylaşın...

Astrolog Demet Hoşman 15 Şubat 2018 Saat: 23:50 Kova burcunda gerçekleşecek olan parçalı Güneş Tutulması ve  burçların nasıl etkileneceğini anlattı: “Tutulmanın etkileri şimdiden hissedilmeye başladı. Kova burcunda gerçekleşecek olan tutulma boğa, aslan, akrep ve kova burcu etkileri taşıyan kişileri bir hayli fazla etkileyecek.”

15 Şubat 2018 Saat: 23:50 Kova burcunda gerçekleşecek olan parçalı Güneş Tutulmasına Merkür de eşlik ediyor. Koç burcunda transit geçiş de bulunan Uranüs gezegeni adeta tutulmanın etkilerini azaltacak şövalye edası ile yarı uyumlu açı ile destek veriyor. Koruyucu güç, horoskopların iyilik meleği Jüpiter ise 5 derecelik açı payı ile kare açıda ve her zaman iyilik yapamayacağını adeta haykırıyor. Ülkemiz açısından finansal konularda büyük sorunların başlangıç startı tutulma etkisi ile verilebilir. Borç vermek, kefil olmak, kredi almak için uygun bir süreç değil. Özellikle de boğa, aslan, akrep ve kova etkisi taşıyorsanız maddi konularda iki kez düşünün derim.

Demet Hoşman

Genel olarak ay tutulmaları kadınları, güneş tutulmaları da erkekleri daha fazla etkiler. Ben ve biz kavramları, ego ve duyguların çatışması birbirine karışacağa benziyor. Merkür de işin için de dedik ya sonradan pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. İçinizde birikenleri tüm evrene haykırmaya kalkabilirsiniz fakat kimsenin sizin haykırışlarını dinleyecek vakti yok veya etrafınızda biriktirdiğiniz kişiler yanlış kişiler olduğundan sesinizi duyan olmayacak.

Uzun yıllardır yaşadığınız olaylar ve herkesle bir yüzleşme içine girebilirsiniz. Sonuç hüzünse yanlış yoldasınız. Öte yandan koç, ikizler, terazi, yay ve kova etkileri taşıyan bir horoskopa sahipseniz güneş tutulması etkilerini mucizevi bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Burçlar bazında baktığımızda ise şunları anlatabilirim:

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

İş konularında beklentilerinizin üstünde ilerleme ve terfi görülür. Yaşam koşullarınızı düzeltmede faydalı olacak güçlü erkeklerle tanışma fırsatları doğar. Geçmiş de yaptığınız her tür iyiliğinizin karşılığını alma zamanıdır. Sabırlı ve disiplinli davranırsınız. Amaçlarınızı iyi saptayıp doğru kararlar vererek gelişmenize, büyümenize ve gelir sahibi olmanıza yardımcı olacak olumlu adımlar atarsınız. Sağlam ilişki imkânları da sunabilir. Arkadaşınız olan biri size karşı duygularını açabilir ve kendinizi hazırlıksız olarak bir ilişki içinde bulabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Mesleki anlamda hiç beklemediğiniz aksilikler, yapmak istediklerinizin yarım kalması, istenilen hedeflerin engellenmesi otorite ile sorunlar gündeme gelebilir. İş hayatınızda sempati beslediğiniz birinin aslında arkanızdan kuyunuzu kazan düşmanınız olduğunu öğrenmeniz hayal kırıklıkları yaratabilir. Sabrınızın ve dayanıklılığınızın azaldığı bu süreçte gücünüzü elde tutma çabanız ile hatalı kararlar ve ters düşmeler yaşanır. Ayrıca babanız veya aileden önemli bir erkekle ile alakalı sıkıntı, sorun ve dargınlıklara yol açabilecek tartışmalar canınızı sıkabilir.

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Eğitim ve işinizle alakalı konularla derinden ilgilenmeye başlar ve her şeyi öğrenme isteği içinde adeta kendiniz ile yarışırsınız. Geçmiş yıllarda ki eksiklerinizi gidermek için adeta karıncalar gibi çalışırsınız. Bu süreçte daha sağlam olmak adına önemli iş birliklerine girişirsiniz. Yaşam arzularınıza ulaşmakta mantıklı davranışlar sergileyerek büyük bir sabırla hedeflerinizi elde edersiniz. Geçmişten gelen halledilmemiş sorunlar ve sıkıntılar bu süreçte kolaylıkla çözülür.

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Güneş tutulması duygusal isteklerinizin yoğun olarak ortaya çıkmasına sebep olur. Ruh halinizdeki dalgalanmaları tanımlamakta kendiniz dahi güçlük çekebilirsiniz. Bastırmaya çalıştığınız korkularınız yeniden ortaya çıkar ve her şeyin negatif tarafını daha fazla düşünmeye başlarsınız. Bazı vefat haberleri almanız da canınızı daha çok sıkar. Ölüm korkusu artar ve sevdiklerinizin başına gelebilecek kötü şeyleri düşünerek huzursuz hissine teslim olursunuz. Geçmişe dair acı, tatlı her şey daha fazla aklınıza gelir.

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Aşk ilişkileri, evlilik, ortaklık gibi konularda öncelikle kendiniz ile yüzleşmeniz gereken problemli bir süreci işaret eder. Partneriniz size karşı olumlu davranışlarda bulunsa dahi kendinizi mutsuz ve doyumsuz hissedersiniz. Karşı taraftan gelen tüm davranışlara agresif bir yapıda cevap verirsiniz. Empati yeteneğinizi kullanmazsanız duvara toslama zamanıdır. Tutulmanın size ayna tutmasına izin verin ve kendinizdeki yanlışları düzelterek, uzlaşıcı olmaya çalışın. Yakınınız olan birinin arabaları ile ilgili oluşacak problemlerde maddi çıkmaz yaşamanıza sebep olabilir.

Başak 23 Ağustos / 22 Eylül

Güneş tutulması bazı hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilir. Geçmiş yıllarda kaçırılan bazı fırsatların da gündeme gelebilme olasılığı olacağı gibi yeni başlayacak işlerinizle alakalı da önemli iletişimlere ve iş birliklerine geçebilirsiniz. Önemli mevkide bulunan bir erkekten çok önemli bir haber alır bu haber sayesinde mutlu ve bir hayli heyecanlı anlar yaşarsınız. Yapmak istediklerinizi sıralayın, küçük emekler sayesinde büyük işlerin mimarı olabilirsiniz.

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

Maddi kavramlardan uzak, maneviyata dönük olursunuz fakat parasal imkânları daha fazla çeker durumda olacaksınız. Bu süreçte içinizi kaplayan pozitif duygular birlikte olduğunuz herkese yansıyarak ümitsiz bir olayı dahi pozitife çeviren sevinç ve mutluluklara güneş tutulması sebep olacaktır. Aşkı tutku ile deneyimleme fırsatları doğar. İlişkilerde belirleyici ve öz güveniniz yüksek olarak ilişkinizin adına siz karar verirsiniz.

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

Ev, mülk, taşınılmaz tüm mallarla ilgili önlem almazsanız problemli bir süreçtir. Ev alma, satma ve kiralama gibi durumlarınız varsa beklemeniz faydalı olacaktır. Aksi takdirde her şey birbirine girerek maddi, manevi birçok kayba sürükleyebilir. Evinizin içinde her tür aksilik sizi bekler ve bu aksilikler halledilmeye çalışıldıkça farklı problemlere yol açabilir. Sıkıntılı olan bu süreç içinde ebeveynlerinizden destek beklersiniz fakat onların sizi dinleyecek durumları yoktur.

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Çevre ilişkileri yoğun olarak gündeme gelmeye başlar. Amaçlarınıza, hayallerinize odaklanmak adına heveslenir ve önemli adımlar atmaya başlarsınız. Ufkunuzu genişletme, her şeye umutla ve pozitif bakıp en zorlu konuları dahi kolaylıkla yoluna koyduğunuz bir süreçtir. İletişimimiz ve becerilerimiz en yüksek seviyesine ulaşır. Yakın çevreniz, kardeşler, komşular ile ilgili gelişmeler olabilir. Kısa yolculuklar artar. Çok sayıda insan ile görüşme yapar bazı planlarınızı kolaylıkla gerçeğe dökebilirsiniz.

Oğlak 22 Aralık / 21 Ocak

Stresten uzak, her şeyin olumlu sonuçlanacağını düşünür ve güzel olayları hayatınıza çekersiniz. Hayatınızı zora sokan, boğuştuğunuz sorunların karşısında daha güçlü durur ve mantık içinde savaşma fırsatları yaratırsınız. Aile, ev, mal, mülk konuları ile ilgili gelişmeler ve sizi havalara uçuracak olumlu değişimler yaşanabilir. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bu süreçte olmasını istediğiniz her konuda başka insanların desteğini kolaylıkla yanınızda bulursunuz.

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Duygularınız düşünceleriniz birbirine karışır, kendinizi daha fazla anlatma ihtiyacı duyarsınız. Fakat kendinizi ifade etmeye çalıştıkça zor durumlara da düşebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen tutulmalar önce sağlığınızı daha sonra ikili ilişkilerinizi etkileyeceğinden ortaklık, evlilik ve düşmanlık gibi konular ön plana çıkacaktır. Her şeyi ben daha çok biliyorum tavrınız yakınınızda olan kişilerin karşınıza geçmesine sebep olabilir.

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Bazı isteklerinize ulaşmakta engellerle karşılaşır ve hedeflerinize ulaşmakta zorlanırsınız. Aslında maddi ve aşk konularda sorunlar içeren bir süreçte olmamanıza rağmen bazı kişilerin gerçek yüzlerini görmeniz hayal kırıklıkları yaratarak naif ruhunuzu yaralayabilir. Aşırı duygusal ve göz yaşı dökmeye hazır halde olacaksınız. Kendinizden emin olamaz, sürekli olarak karar değiştirebilirsiniz. Hayatınıza ayak bağı olan herkesten ve her olaydan kurtulma isteğiniz artar, diğer yandan da bunu başaramayacak gibi hissedersiniz.

Bir önceki yazımız olan Semavi'den Bu Haftanın Burç Yorumları... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ