Renkli Kadınlar

Bugün Gerçekleşen Yeniay, Hayata Bakışımızı Sorgulatacak…

Doga Sayginer

Doga Sayginer

Yol gösterilmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yaşadığınız zorluklarla yalnız yüzleşmeniz gerekmediğini söylemek için buradayım. Bana hemen ulaşın ve iyileşmeye başlayın. instagram: astro.cupido
Haberi paylaşın...

8 Ağustos Pazar günü yani bugün saat 16:50’de İstanbul saatine göre yaşayacağımız yeni ay bu ay Aslan burcunda gerçekleşecek.

Bütün yaratıcı öğelerimizi ortaya çıkarmak isteyeceğimiz bu yeni ayda yeni girişimlerle ortaya çıkabilir, çevremizden her zamankinden fazla övgü almak isteyebilir neşeli, dinamik ve yaratıcılığımızı ortaya koymak isteyebiliriz. Konu ve olaylarda liderlik yapmak isteyen yapımız ön plana çıkarak artık sadece seyirci değil olaylara yön verici yapımızla sahnede olmak isteyeceğiz.

Yeni ayın uranüsle yapacağı açı kendimizi ve olayları farklı gözlerle seyretmemizi sağlarken yeni ve beklenilmeyeni de açığa çıkaracak. Bu yeni ay hepimizi mevcut vizyonumuzu hayata bakışımızı sorgulatarak uzak ülkeler, keşfedilmemiş coğrafyalar farklı kültürlere dillere olan görüşlerimizde de gelişmelerin yaşanacağı belki de inançlarımızla umutlarımızın yükseldiği ve bizlere yeni vizyonların kazandırdığı bir yeni ay olacak.

Mevcut kurum ve kurallara bağlılığımızı sorgularken düşünce ve fikirsel olarak da bizlere olaylara daha farklı bakış açılarıyla bakabilecek, fikirlerimizi coşkuyla ifade edeceğiz.

İnançlar ve görüşler alanında etkili olan yeni ayın bize farklı coğrafyalarla ilgili konularda olumlu yenilikler getirmesini dilerken gündemimizde yurtdışı bağlantılı konuların olacağını da vurgulamak isterim.

Gündemimizde olacak yönetimle ilgili konularda ani değişiklikler ve beklenmedik olaylarla da karşı karşıya kalmamız olası.

 

YÜKSELEN KOÇLAR

YARATICILIK SİZİNLE

Yükselen koçlar kendilerine güven ve cesarette yoğunluk yaşarken bilgi ve becerilerini ortaya koyma ve belki de kendilerini yeni etkinliklerle ifade etme yollarını seçecekler. Risklere girme konusunda daha da cesaretli olacakları bu dönemde yeni bir aşk ilişkisine başlama konusunda da şans onlardan yana. Kendilerine keyif veren kendilerini geliştiren yeni bir hobiye başlayabilir evlerinde kendilerine keyif veren yeni aktiviteler keşfederken çocuklarıyla keyifli vakit geçirebilirler.

 

YÜKSELEN BOĞALAR

EVİNİZDE YENİLİKLER SİZİ BEKLİYOR

Yükselen boğalar ev ve aile yerleşiminde etki alırken ebeveynleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir, gündemlerinde hiç olmayan bir ev değişikliği ile ilgili sürpriz gündemler yaşayabilirler. Kendi iç dünyalarına dalıp kendi içlerinde vakit geçirmeleri belki de çocukluk albümlerini karıştırıp köklerine doğru seyahat etmeleri kendilerine iyi gelecek.

 

YÜKSELEN İKİZLER 

YENİ İLETİŞİMLER SİZİ BEKLİYOR

İletişimi seven yükselen ikizler için iletişimin, yakın çevre ile yapacakları görüşmelerin ve çeşitli konularda bilgi edinebilecekleri, bu bilgileri paylaşıp aktarabilecekleri yeni ortamların ve gündemlerin oluşması söz konusu. İş nedeniyle veya kişisel sebeplerle kısa kısa seyahatler yapabilirler, sosyal medyada her zamankinden daha fazla zaman geçirebilirler.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

YENİ KAYNAKLARIN ORTAYA ÇIKMA DÖNEMİ

Maddi kaynak yaratım durumlarında yeni şanslar ortaya çıkarken beklenmedik sürpriz kaynaklarda da ortaya çıkan gelişmeleri heyecanla karşılayabilirler. Sürpriz harcamalara dikkat etmeleri gereken bu dönemde kendi bütçe hesaplarına dikkat etmeleri ve gelir gider dengelerini iyi organize etmeleri gerekmekte. Ortaklaşa gelir kazandıkları durumlara, miras ve vergi gibi kendilerine yasal sorumluluk getiren alanlara ayrıca özen göstermeleri gerektiren bir dönem yaşanabilir.

 

YÜKSELEN ASLAN

KENDİNİZİ YENİ YARATIMLARLA ORTAYA KOYMA DÖNEMİ

Kişisel olarak maddi ve manevi değerleriyle sahnede olacak olan aslan burcu iş yaşamından kariyer yaşamına ailevi hayatından sosyal yaşantısına kadar her alanda kendini yeniden yapılandıracak potansiyele sahip olacak. Ani değişiklik ve yeniliklerin de gündeme gelebileceği bu süreçte özellikle ikili ortaklık ve ilişkilerde kendilerini ortaya koyarken dengeli hareket etmeleri kendilerine fayda sağlayacaktır.

 

YÜKSELEN BAŞAKLAR

GİZLİ SIĞINAĞINIZDA YENİ GELİŞMELER

Yükselen başakların bilinçaltından yüzeye gelen mesajlarla belki rüyalarıyla ve bunları anlamlandırma süreciyle meşgul olacakları bu süreçte odakları kendi içi dünyaları, sezgileri olurken ve belki de hiç olmadığı kadar altıncı hislerini deneyimlemeyi öğrenecekler. Psikolojik sağlıklarına dikkat etmeleri ve kendilerinde gerginlik yaratan durumlara çözüm yolu ararken iç seslerini dinlemeleri önemli olacaktır.

 

YÜKSELEN TERAZİLER

ŞİMDİ SOSYALLEŞME ZAMANI

Yeni ve farklı gelişmelerle gelecek planlarında farklılaşmaya gitme ihtimali yüksek olan bir yeni ay yaşayacak olan teraziler sosyal ortamlarda belki de dernek ve vakıflar gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalarda bulunabilir onlara destek olabilirler. Yakın çevrelerinde çok fazla hareket ve diyaloglar yaşayacak olan yükselen teraziler heyecanlarını kontrol etmekte çaba sarf etmeleri gerekebilir.

 

YÜKSELEN AKREPLER

KARİYERDE YENİ GELİŞMELER SÖZ KONUSU

Mesleki konulara odaklanma sürecinde olan yükselen akreplerde bu dönem işyerinde kendini ifade etme konusunda zorluk çekmeyecekler. Toplum önünde olma baskısını üzerlerinde hissedecek olan yükselen akreplerin iş ve çalışma koşullarında beklenmeyen gelişmeler yaşamaları da olası. Yeni fırsatlara belki de daha önce düşünmedikleri yeni alanlarda kendilerini ifade etme fırsatı bulacak yükselen akreplere bol şanslar diliyorum.

 

YÜKSELEN YAYLAR

ŞİMDİ KEŞFETME ZAMANI

Bu dönemin şanslı burcu olan yükselen yaylar yeni insanlar, yeni kültürler uzaklardan alabilecekleri yeni eğitimler, üniversite konusunda akademik konularında yaşayabilecekleri yeni gelişmelerle baş başa olacaklar. Yolculuklar alanında kendilerini keşfedebilecekleri yeni alanları keşfetmek konusunda gökyüzü onlardan yana.

 

YÜKSELEN OĞLAKLAR

KRİZLERE DİKKAT

Bu dönemde psikolojik olarak yeni gelişmeler yaşayabilir, ortak kazançlar konusunda krizler yaşayabilirken ortak kazançlar, sigorta, miras konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Bu alanlara dikkat çekecek olan gelişmelerde kendi haklarını korumak konusunda yeni ve beklenmedik konular gündemlerinde olabilir.

 

YÜKSELEN KOVALAR

ORTAKLIK KONULARI GÜNDEMDE

İkili ilişkilerinde ve evlilik hayatlarıyla gündemde olacak olan yükselen kovalar yeni ve beklenmedik konularla meşgul olabilirler. İlişkilerinde denge ve uyum arayışlarıyla zaman harcayacakları bu dönemde karşılarındaki kişilerin duygularına empati ile yaklaşmalarında faydalar var.

 

YÜKSELEN BALIKLAR

İŞ HAYATINDA YENİ GELİŞMELER

Çalışma ve iş hayatındaki yeni gündem konularıyla meşgul olacakları olan yükselen balıkların çalışma koşullarında yeni gelişmeler olabilir, sağlık alanıyla ilgili ortaya çıkan durumlara karşı yeniden organize olmak durumunda kalabilirler. Daha somut konularla meşgul olacak olan yükselen balıklar mümkün olduğunca kendi mevcut yapılanmalarında sürekliliği sağlamaya karşı çaba sarf edecekler.

 

Bir önceki yazımız olan Şeyda Özbey Yazdı, Ağustos Ayı Burç Yorumları... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ