Renkli Kadınlar

En Sakin Ve Umudunu Koruyan Burç Hangisi?

En Sakin Ve Umudunu Koruyan Burç Hangisi?
Haberi paylaşın...

En Sakin Ve Umudunu Koruyan Burç Hangisi?

Boğa burcu, dış görünüş olarak sakin ve tepkisiz bir hal ile karşımıza çıkar. En çok göze çarpan özelliği, sabırlı, durgun ve soğukkanlı olmasıdır. Boğa burcunun, azimli ve kararlı hali, genellikle sabit fikirli olmalarından gelir. Boğa burcuna sahip kişiler küçük yaşlardan bu yana ilgi ve alaka beklerler. İlerleyen yaşlarda da bu ilgi bağımlılığı devam eder. Genellikle kibar ve uyumludurlar. 

Çevresindekilerin dikkatini çekmek için uğraş verir. Yakın çevresinin yanında kendisini daha rahat hisseder. Onlara daha rahat açılır. Konuşkandır. Fiziksel olarak oldukça çekicidirler. Bunu bilerek hareket ederler.  Boğa burcu, burçlar kuşağının en güçlü burcudur. Hareketli bir yaşama alışık değildir. Gelip geçici ilişkiler yerine kalıcı güzelliklere önem verir. Boğa burcu paylaşmayı seven, küçük şeylerle mutlu olabilen bir yapıdadır. Olumsuzluklar karşısında oldukça güçlüdür. Sabırlı bir yapıya sahip olsa da sinirlendiğinde tanınamaz hale gelebilir. Pes etmeyi sevmezler. 

 

Bir önceki yazımız olan Makyajda Fondöten Seçimi Nasıl Olmalı ? başlıklı yazımızda Beyaz Tene Uygun Fondöten, Cilde Uygun Fondöten ve Cilt Rengine Uygun Fondöten Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ