Renkli Kadınlar

Hande Baladın Orkid’in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Hande Baladın Orkid’in Yeni Reklam Yüzü Oldu!
Haberi paylaşın...

Hande Baladın Orkid’in yeni reklam yüzü oldu. Eczacıbaşı Spor Kulübü ve A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarılı smaçörü Hande Baladın Orkid’in yeni marka yüzü  oldu. Marka, iş birliğini PG One İstanbul imzasıyla yayınladığı bir reklam filmi ile duyurdu.

Hande Baladın Orkid’in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

40 yıldır kadınları ve genç kızları destekleyen Orkid, yeni marka yüzü Hande Baladın’ın oynadığı reklam filmini izleyiciler ile buluşturdu. Başarı smaçör, reklam filminde 5’li rahatlık sistemiyle geliştirilen Orkid Platinum sayesinde voleybol sahasında; neredeyse sıfır sızıntı, sıfır koku ve sıfır toplanma ile çizilen sınırlara nasıl meydan okuduğunu anlatıyor.

hande-baladin-orkidin-yeni-reklam-yuzu-oldu

Türkiye’de kadın voleybolunun en büyük destekçilerinden Orkid, 2003 yılından beri bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. 17 yıl önce başlayan ve hala devam eden A Milli Kadın Voleybol Takımı “cesaret sponsorluğu” ile Türkiye’de voleybolun desteklenmesine yönelik çalışmalarına başlayan marka, geçtiğimiz günlerde Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün de “cesaret sponsoru” olarak çalışmalarını yeni bir seviyeye çıkararak hem kadın sporcuları hem de geleceğin voleybolcularını desteklemeyi ilke ediniyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayın.

Orkid Hakkında

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 41 yıldır sektörde “liderlik” yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Betûl Mardin Seminerleri’nin İlki Gerçekleştirildi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ