Renkli Kadınlar

Radio Slow Time bugün kadınları ağırlıyor

Radio Slow Time bugün kadınları ağırlıyor
Haberi paylaşın...

Radio Slow Time, bugün 16.00’dan itibaren 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü özel yayınında her biri kendi kariyerlerinde başarılı olan kadınları ağırlayacak.

 

“Kadınların Sesine Kulak Ver” özel kuşağında, Radio Slow Time Yayın Yönetmeni Berna Kaytaz’ın öncülüğünde; Işın Karaca, Sena Şener, Elif Dağdeviren, Gonca Vuslateri ve Özlem Gürses seçtikleri şarkıları anons ederek düşüncelerini paylaşacak ve “Gelecek Kadındır” diyecekler.

Hayatın karmaşasından uzak, sakinleşmeyi ve rahatlamayı arzu edenlerin radyosu Radio Slow Time, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınların sesine kulak verecek. Her dilden zamansız şarkılarla pek çok müzik türünü kucaklayan Radio Slow Time, 8 Mart’ta saat 16:00’dan itibaren Dünya Emekçi Kadınlar Günü özel yayınına geçerek mikrofonunu kadınlara bırakacak.

8 Mart’ta saat 16:00 ile 23:00 arasında her saat diliminde Radio Slow Time Yayın Yönetmeni Berna Kaytaz’ın öncülüğünde; Işın Karaca, Sena Şener, Elif Dağdeviren, Gonca Vuslateri ve Özlem Gürses gibi birbirinden başarılı ve ünlü kadınlar seçtikleri şarkıları ve düşüncelerini Radio Slow Time dinleyicileriyle paylaşacaklar.

Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel defter

 

 

Radio Slow Time ayrıca, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün anısına özel bir defter hazırladı. Ressam Merve Erabay’ın çizimleriyle renklendirdiği defterde Nina Simone’dan Madonna’ya, Josephine Baker’dan Björk’e, Erykah Badu’dan Patti Smith’e dünyaca ünlü kadın şarkıcıların kadın ve insan olmak hakkında söylediği sözler yer alıyor. Bu özel tasarımlı defter, unutulmaz bir anı olması amacıyla kadınlara hediye olarak hazırlandı.

Radio Slow Time Yayın Yönetmeni Berna Kaytaz: “Aydınlık gelecek umudumuzu ‘Gelecek Kadındır’ diyerek yinelemek istedik”

Radio Slow Time Yayın Yönetmeni Berna Kaytaz, yapılan bu özel çalışmayla ilgili şunları söyledi: “Radio Slow Time olarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle ihtiyacımız olan aydınlık gelecek umudumuzu ‘Gelecek Kadındır’ diyerek yinelemek istedik. ‘Kadınların Sesine Kulak Ver’ özel yayınımızda her biri kendi ayakları üzerinde duran, üreten, mesleklerini başarıyla yaparak sesini duyuran dostlarımız; Işın Karaca, Sena Şener, Elif Dağdeviren, Gonca Vuslateri ve Özlem Gürses seçtikleri şarkılarıyla ve mesajlarıyla radyomuzda olacaklar. Siz de kadınların sesine kulak verin. Çünkü kadınlar olarak vardık, varız ve var olacağız. Çünkü gelecek, kadındır! Eşit ve aydınlık günleri hak eden tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutlarız.”

Saran Holding bünyesinde olan Radio Slow Time, İstanbul’da 91.2, İzmir’de 107 frekansında yayında. Ayrıca radyonun internet sitesinden, Digiturk 419. kanaldan, Turksat 3A uydusundan, Iphone, Ipad ve Android cep telefonlarından 24 saat canlı olarak dinlenebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ