Renkli Kadınlar

Limitsiz Nefes, Limitsiz Hayat!

Limitsiz Nefes, Limitsiz Hayat!
Haberi paylaşın...

Amacı en iyiyi en iyilerle vermek olan X Parkur, Türkiye’nin en iyi nefes eğitmenlerinden birisi olan nefes uzmanı Candan Yazıcı ile DOĞRU NEFES’i anlatmak / deneyimletmek üzere merak edenleri bir araya getiriyor.

Nefes Uzmanı Candan Yazıcı 17 Nisan’da Doğru Nefes‘i anlatacak… Bu eğitimle, ‘’doğru nefeste ne demek, zaten nefes alıyoruz’’ diyenler aslında bilinçsizce nefeslerinituttuklarını ve hayatları boyunca yaşadıkları travmaların ruh / beden sağlığını nasıl bozduğunu görerek yaşamlarına yeni bir yön verebilir.

Doğru / doğal nefes her insanın üç yaşına kadar bedeniyle bağlantılı aldığı nefestir. Üç yaş sonrası dünyadaki tüm insanlarda olduğu gibi sistemlerin koyduğu kurallar geçerli olmaya başlar.

Hayat boyu yaşanılan sıkıntılar, acılar, kayıplar, yasaklar, insan doğasına aykırı biçimler farkında olmaksızın travmalar yaratır ve bir gün her şeyi bırakacak noktaya getirir.

Kişinin hayatı boyunca yaşadığı tüm olumsuzluklar her olayda nefesin tutulmasına ve bir süre sonra bozulmasına neden olur.

Her şeye yeniden başlamak ve doğal nefesine, mutlu çocukluğuna dönmek isteyenler bu eğitime kaçırmasın…

 

Etkinlik Bilgisi

Tarih: 17 Nisan Salı

Saat: 18:30 – 21:00

Yer: Kadıköy

Ücret: 100 TL

Detaylı bilgi: 0850 532 32 75

 

CANDAN YAZICI KİMDİR?
14 Ocak 1965’te İstanbul’da doğdu. 1990’da Tatbiki Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nü bitirdi. Nefes ile yolu, 2009 yılında, üçüncü kez iflas edip artık çıkış yolunun kalmadığını düşündüğü bir zamanda kesişti. Nefes’ten bir daha kopmadı.

2010’da koçluk eğitimi ve aynı yıl eğitmenlik eğitimi aldı. Bunları, Livcon Yaşam Koçluğu Eğitimi izledi.
2013 yılında A Course The Miracles öğretmenlik eğitimini aldı.

Nefes koçluğu ve dönüştürücü nefes sistemleri üzerine 5 yıldır çalışmalarını sürdüren Candan Yazıcı bugüne kadar binlerce kişiyle çalışarak yaşamlarının sağlık, huzur, neşe, başarı, bolluk, bereket, ilişkiler alanlarında iyi yönde değişmesini sağlamış, onlarca nefes koçu yetiştirmiştir.

Amacı; insanların potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak, yaşam boyu sağlıklı, başarılı, dengeli, huzurlu ve mutlu olabilmeleri için onlara destek olmak, yaşamda ilerlemelerini sağlamaktır.
Candan Yazıcı; bireysel çalışmaların yanı sıra, amaçlarını daha büyük kitlelere yayabilmek adına sivil toplum kuruluşları, şirketler, belediyelerde de nefes seminerleri düzenlemektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Bir Sen İçin Parkur'dan Eğitimler... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ