Yeni Bir Sen İçin Parkur’dan Eğitimler…

Yeni Bir Sen İçin Parkur’dan Eğitimler…
Haberi paylaşın...

Yeni Bir Sen eğitimi başlıyor. X Parkur, 7-8 Nisan tarihlerinde kendi alanında beş ayrı dönüşüm uzmanı ile korku, endişe, mutsuzluk, tükenmişlik gibi duygu ve düşüncelerden kurtulmak, yeni bir hayata cesurca yürümek isteyenler için ‘Yeni Bir Sen Yarat eğitimlerini gerçekleştiriyor.

X Parkur, 7-8 Nisan tarihlerinde kendi alanında beş ayrı dönüşüm uzmanı ile korku, endişe, mutsuzluk, tükenmişlik gibi duygu ve düşüncelerden kurtulmak, yeni bir hayata cesurca yürümek isteyenler için Yeni Bir Sen Yarat eğitimlerini gerçekleştiriyor.

Yaşamınızı değiştirmek ve olduğunuzdan çok daha farklı, keyifli huzurlu bir hayat mı yaşamak istiyorsunuz? Mahalle, akraba eş dost baskısı, sürekli eleştiri ve olumsuz düşünce sistemleri üzerinize geliyor ve artık böyle yaşamak istemiyor musunuz. İşte bu eğitimler tam size göre…

Yeni bir sen İsteyenler Başvurmalı…

Mucizevi dönüşümlerin yaşandığı iki günlük parkurlarda, Türkiye’nin en iyi nefes uzmanlarından Candan Yazıcı, EFT Uzmanı Nimet Özkan, Astrolog Berna Atay, Yaşam ve dönüşüm koçu Özge Çuhadaroğlu sistemlerin insan üzerindeki baskısı nedeniyle oluşan tüm olumsuz duygu ve düşünce biçimlerinden katılımcının arınarak kendini yeniden keşfetmesini sağlıyor.

Hayatınızı değiştirecek bu etkinlikleri sakın kaçırmayın!

 Detaylı bilgi ve rezervasyon için;  0850 532 32 75

 

Bir önceki yazımız olan Pembe Fili Düşünme... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ