Renkli Kadınlar

Modanisa Testini Cevapla, Tatil Kazan!

  • 26 Eylül 2017
Modanisa Testini Cevapla, Tatil Kazan!
Haberi paylaşın...

 

modanisa.com, müdavimleri için 18 Eylül’den 15 Kasım’a kadar devam eden bir stil testi düzenledi. Üstelik stil testini cevaplayan herkes hem stilini öğreniyor hem de modanisa.com’da kullanabileceği anında 20 TL’lik indirimi kazanıyor. 

Dünya moda piyasalarında Türkiye’nin adından söz ettiren dünyanın en büyük muhafazakar giyime yönelik online alışveriş sitesi modanisa.com zirvedeki yerini koruyor.  Üniversite öğrencisinden iş dünyasına güçlü, şık ve stil sahibi binlerce kadının alışveriş yapmayı tercih ettiği modanisa.com, müdavimleri için 18 Eylül’den 15 Kasım’a kadar devam eden bir stil testi düzenledi. Üstelik stil testini cevaplayan herkes hem stilini öğreniyor hem de modanisa.com’da kullanabileceği anında 20 TL’lik indirimi kazanıyor.

Minimal, romantik, spor ve klasik olmak üzere dört ayrı stilin yer aldığı Rimel Aşkına ile stil testi sonucunda bakın başka ne hediyeler var!

Modanisa.com adresine girerek testi çözen tüm katılımcılar arasında milli piyango aracılığı ile yapılacak çekilişle büyük ödülü kazanan bir kişi, inanılmaz doğasıyla insanı büyüleyen Kapadokya’nın en lüks otellerinden birinde çift kişilik iki gece üç gün kahvaltı dahil konaklama hakkına sahip olacak.

Kampanya süresince #ModanisaylaStilim hashtagi ile kombinini instagram’da paylaşan üç kişi, jüri üyeliğini ünlü Vlogger Rimel Aşkina ve modanisa.com marka müdürü Havva Elif Kahraman’ın yaptığı seçimler sonucu, 1000 TL değerinde hediye çekiyle modanisa.com’dan istediği zaman alışveriş yapabilecek.

 

Bir önceki yazımız olan "Bir Beden İncelin" Koleksiyonu Geliyor! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ