Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

Mutlu Evliliğin Sırrı: Ayrı Evlerde Yaşam…

Mutlu Evliliğin Sırrı: Ayrı Evlerde Yaşam…

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, piyanist eşi Ece Dağıstan ile evlendikten sonra evlerini birleştirmediklerini açıklarken, “Ayrı evlerde, yeni aşıklar gibiyiz” dedi.

Magnet Quarterly dergisine kapak olan çift, evlilikleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Dağıstan, “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz” dedi.

Eşine katılan Fazıl Say, “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var” şeklinde konuştu.

Fazıl Say ile Ece Dağıstan 25 Ocak 2019’da Milano’da nikah masasına oturdu. Türkiye Cumhuriyeti Milano Başkonsolusu Özgür Uludüz’ün kıydığı nikahın şahitliğini yakın dostları Kadir Dursun ve Haldun Demirhisar yaparken, Ece Dağıstan’ın nikah şahitliğini ise yakın arkadaşları Esra Erlevent ve Hande Yılmaz yaptı. Türkiye’nin Milano Başkonsolosluğu’nda kıyılan nikaha çiftin yakın dostları katıldı.

BU HAYAT BİZE YAKIŞIYOR…

Bu röportajın ardından medyada çiftle ilgi pek çok olumsuz yorum yapıldı. Ünlü çiftin bu yaşam tercihine sosyal medyada binlerce yorum yapıldı. Gelen bazı suçlamalara cevap verme ihtiyacı duyan Ece Dağıstan “Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor” diyerek instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

İŞTE O ÇANTA!

Ayrı evlerde evlilik evlilik sayılır mıymış. Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki eve kamera yerleştiririm temizlikçi hanımı yollarım kontrole vs.

Astrolog bilmem ne hanım ‘Fazıl oğlak burcudur o istemiştir’ diyor. Bana da yengeç burcu uygun bulunuyor

…dedikodu programı yapan 3 evlilik sayısız ilişki yaşamış ama hala “Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır” diyen tiplerden bu kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz.

Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiç bir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu.

Bizim 2 evimiz var doğru, ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece, ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz.

Ve doğrudur ki sırt çantamızla gidip geliyoruz… Bu zahmetli mi? Evet bazen. Ama değer mi? Hem de nasıl.

Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum Koç.”

Bir önceki yazımız olan Tuba Ünsal'ın Dolabı Yeni Yıl Hediye Pazarı'nda! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM