Renkli Kadınlar

Nefes Koçları Fransa’da…

Nefes Koçları Fransa’da…
Haberi paylaşın...

Türkiye’yi ‘’Doğal Nefes’’ ile tanıştıran IBF- Uluslararası Nefes Çalışmaları Vakfı Türkiye Temsilcisi Nevşah Fidan Karamehmet başkanlığında iki yıl önce kurulan Nefes Koçluğu Federasyonu, IBF-Uluslararası Nefes çalışmaları Vakfı’nın her yıl farklı bir ülkede düzenlediği Global Inspiration konferansına katılmak üzere 21 kişilik üyesiyle Fransa’ya gidiyor.

28 Temmuz- 4 Ağustos tarihleri arasında Fransa’nın La Pommeraye, Maine et Loire bölgesinde Jardins de l’Anjou  de gerçekleşecek nefes organizasyonu,  40 ülkeden nefes çalışmaları alanında pek çok lider ve akademisyene ev sahipliği yapacak.

Dünya’nın birçok ülkesinden katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlikte katılımcılar,  farklı disiplinden nefes çalışmasını tecrübe etmenin yanı sıra, Nefes Koçluğu Federasyonunu ekibinin düzenleyeceği workshoplara da katılma olanağı bulacak.

2018 yılı içinde Federasyon Başkanı Nevşah Fidan Karamehmet ve diğer Nefes eğitmenlerinin New York ve Londra başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde nefes seminerleri devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Hale Caneroğlu "İnsan Olmayı Hatırlama Zamanı" Diyor... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ