Öfke Yönetimi Öğren, Mutlu Yaşa!

Öfke Yönetimi Öğren, Mutlu Yaşa!
Haberi paylaşın...

Öfke yönetimi ile daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler 6 Mayıs’ta yapılacak eğitim çalışmasına katılmalı…  X Parkur, aileden gelen genetik öfkeyi yok etmek, stresi minimuma indirerek keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için Enerji uzmanı Nimet Özkan’ın ‘’öfke ve stres yönetimi’’çalışmasına ev sahipliği yapıyor.

 

Öfke yönetimi konusunda çalışmak isteyenler bu çalışmayı kaçırmasın… Uzmanlık alanında ‘’en iyiler’’  ile eğitim çalışmaları koordine eden X Parkur, aileden gelen genetik öfkeyi yok etmek, stresi minimuma indirerek keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için çalışmalarında gösterdiği başarıdan dolayı dünya çapında ödüllendirilen enerji uzmanı Nimet Özkan’ın ‘’öfke ve stres yönetimi’’çalışmasına ev sahipliği yapıyor.

Nimet Özkan’ın Duygusal Özgürleşme Tekniği yanı sıra birçok yardımcı teknik uygulayarak gerçekleştirdiği çalışma kişinin sakin, dengede ve huzurlu bir yaşam sürmesini sağlıyor.

6 Mayıs Pazar günü sabah saat 10:00- 18:00 arasında gerçekleşecek uygulamalı eğitim çalışmasına; İş hayatı içinde boğulan, özel yaşamı içinde mutsuzluk, kaygı ve ansızın kayıp yaşayanlar, öfkesini bir türlü kontrol edemeyen düşündükçe biriktiren herkes katılabilir

 

Nimet Özkan Kimdir?

EFT Uzmanı, 1983 İstanbul’da doğdu. Fatih Kız Lisesinden mezun olan Nimet Özkan Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdi.

NTV, CNN Türk, Toys’r us, Google çözüm ortağı olan Alora Bilişim gibi kurumsal firmalarda 16 yıl  boyunca yönetici olarak çalıştı.

Uluslararası arenada eğitim çalışmalarıyla bilinen The Guild of Energists’ten  EFT, Emo Trance ve Modern Stres eğitimleri aldı. Reiki, TAT (Tapas Akupresur Tekniği) ve Infovizyon eğitimleri de alalarak uzmanlık alanına genişletti.

EFT’nin, küçük dokunuşlarla nasıl büyük mucizeler yaratabildiğini daha fazla insana gösterebilmeyi hedefleyen Özkan, “Guild of Energists” tarafından “En Çok Eğitim Veren Eğitmen” unvanını alarak üç kez Türkiye ve Dünya birinciliğinin sahibi oldu.

X Parkur ailesine dahil olan Nimet Özkan, X Parkur Eğitim ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen stres yönetimi, enerji ve motivasyon, başarı, sınav stresi konulu workshoplarda danışanlara rehberlik etmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Eğitim Ücreti: 390 TL

Detaylı bilgi: 0850 532 32 75

Bir önceki yazımız olan Limitsiz Nefes, Limitsiz Hayat! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. damla doğan dedi ki:

    Öfke yönetiminin bu kadar etkili olduğunu tahmin etmiyordum, hayatımızın içinde öfkemizi kontrol etmek bizleri o kadar olumlu etkiliyor ki öncekine göre çok olumlu biri oluyorsunuz.

BİR YORUM YAZ