Renkli Kadınlar

Özel Günlerin Önemi

Özel Günlerin Önemi
Haberi paylaşın...

Özel Günlerin Önemi

Hepimizin hayatında özel anlam yüklediğimiz günler vardır. Kimimiz için en özel gün sevdiğinin doğum günü iken bir diğerimiz için evlilik yıl dönümü, çocuğumuzun doğumu veya sevgililer günü en özel gündür. Bizlerin  yükledikleri anlamlarla bu günler özel kılınır ve hatırlanır.

Özel günlerin hepimizin hayatında kı önemi büyüktür. Değer verilmesi ve kutlanması gereken günlerdir. Hayatınız harika olsa da, herşey yolunda gitse de ve mükemmel olsa da herkes sizi seviyor ve ilgi alakasını esirgemese de özel günlerde herkesden bundan daha fazla önem ve ilgi bekleriz. Aşık olduğunuz adamın doğum gününüzü unuttuğunu bir düşünsenize; dünyanız başınıza yıkılır. Kendinizi önemsiz, ilgilenilmeyen berbat taraf olarak hissedersiniz. Aslında öyle değildir ama özel günlerde yüklendiğiniz anlam bunu gerektirir.  O yüzden özel günleri asla unutmamalı ve not almalıyız ki sonradan mağdur olmayalım. Hatırlanmak en güzel şeydir ve insani mutlu eder bunu unutmayalım.

Bir önceki yazımız olan Boşanma Süreci Nasıl İşler? Sonrasında Mutluluğu Yakalamanın Sırları Nelerdir? başlıklı yazımızda Boşanma Depresyonu Nasıl Atlatılır, Boşanma Dilekçesi ve Boşanma Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice Çetin dedi ki:

    Özel günlere çok önem veriyorum gerçekten, karşımdakilerin de önem vermesini isterim açıkçası.

BİR YORUM YAZ