Serra Yılmaz #SanatınGücü ile Dijital Topuklar 2020 ile Evde!

Serra Yılmaz #SanatınGücü ile Dijital Topuklar 2020 ile Evde!
Haberi paylaşın...

Serra Yılmaz #SanatınGücü ile Dijital Topuklar 2020 ile Evde! Bu sene #gücünügör teması ile yine 1 Kasım’da, bu kez online olarak gerçekleşecek Dijital Topuklar, #sanatıngücü’nü konuşmak üzere Serra Yılmaz’ı ağırlayacak. Türkiye ve dünyada pandemi ile sanat dünyasındaki dönüşüm ve pandemi etkileri üzerine konuşacak Serra Yılmaz, kendi sanat hayatındaki deneyimlerini paylaşacak.

Serra Yılmaz #SanatınGücü ile Dijital Topuklar 2020 ile Evde!

Beşiktaş Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl  beşincisi düzenlenecek olan Dijital Topuklar 2020, bu sene #dijitaltopuklarevde etiketiyle sınırları kaldırıyor; dünyanın her yerinden ilham veren isimleri “evde” konuk ediyor. Dijital Topuklar, bu sene bilet gelirlerinin %10’unu Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ve Alikev’e bağışlıyor.

Usta Sanatçı renkli kişiliğinin yanı sıra sanatının da gücünü hem sevenleri ile hem de geleceğe umut ile bakmak isteyen kadınlara yönelik paylaşacak. Sanatın gücü ile kadınların gücü bir potada birleşerek yeni bir umut doğuracak. En güncel sanat içeriklerine ve kadınlara dair her türlü güncel içeriğe ulaşabilmek için bizi düzenli olarak takip edebilir ve okuyabilirsiniz.

Dijital Topuklar Platformu Hakkında

Türkiye’nin öne çıkan kadın bloggerları Elif Doğan (blogcuanne.com) ve Perihan Çıragöz (uykusuzanneler.com) öncülüğünde bu sene beşincisi gerçekleşecek etkinlik, kadınların dijital alanda daha da güçlenmelerini ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşımlarını amaçlıyor. Uzmanlık şartı aranmadan herkesin izleyebileceği etkinliğe katılım ve diğer detaylar için www.dijitaltopuklar.com adresi ziyaret edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Annenin Sonatı Dünya Prömiyerini Antalya'da Yaptı başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ