Renkli Kadınlar

Suda Pedal Çevirerek İncelin!

Suda Pedal Çevirerek İncelin!
Haberi paylaşın...

Slimwell isimli 4 cihazdan oluşan konsept, hem spor ile kas geliştirirken hem de sağlıklı şekilde incelme sağlıyor.  Bu konseptte ozonlu suda pedal çevriliyor, vakum etkisi altındaki koşu bandında yürünüyor ve Uzakdoğu masajı özelliği taşıyan cihaz ile ile selülitlere savaş açılıyor…

 

Sevdiğiniz bir müzik eşliğinde durduğunuz yerde suda pedal çevirerek incelmek ister miydiniz? Şaka gibi bir teklif olabilir ama gerçek. Caddebostan’da bulunan merkezde hanımlar Slimwell adlı programla formuna kavuşuyor. Üstelik sarkma olmadan, deforme sorunu yaşamadan…

4 cihazdan oluşan ve farklı teknolojiler ile maksimum etkiyi sağlayan bu zayıflama ve incelme sistemi “Slimwell Konsept” olarak nitelendiriliyor. Zayıflama, incelme, selülit tedavisi, vücut kontürünü düzeltme gibi etkilerinin yanı sıra;  cilde nüfuz eden kolajen ve ozon ile de cildi yenileyerek gençleştiriyor.

Konseptte yer alan Hydroshape, 16 jakuzi jetinin etkin olduğu su içinde yer alan bisiklette ve ve vakum etkisi altındaki koşu bandında kan dolaşımı hızlanırken, ozonterapi, aromaterapi ve kromoterapi ile cilt yenileniyor, yarım saatte 600 kaloriye kadar enerji yakımı sağlanıyor. Ayrıca selülitle savaşta etkili olan bu cihazlar, aromaterapi yağları ve gün ışığından alınamayan renklerin vücuda nüfuz etmesi ile psikolojik olarak da rahatlama ve huzur verme etkileri sayesinde daha mutlu hissetmeye yardımcı oluyor.

 

1.5 SAATTE SIKILAŞMA

Konforlu ve sağlıklı bir zayıflama yöntemi olan Slimwell Konsept, hızlı ve etkili çözümleri ile kullananların zayıflama hedeflerini yerine getirince alışkanlık yaratıyor. Tüm cihazların kullanılarak uygulanan bu incelme ve zayıflama prosedürü, 1,5 saat süre ile spor salonunda geçireceğiniz aynı zaman diliminden daha etkili bir spor imkanı yaratıyor.

 

Slimwell şirketi getirdiği cihazları Türkiye’de pek çok klinik ve güzellik merkezine satarken; aynı zamanda bu cihazların kullanıldığı bir de zayıflama ve incelme merkezi ile hizmet veriyor.

Özellikle diyetisyenlere yapılan bir tanıtım neticesinde, pek çok diyetisyen hastalarını Slimwell’e yönlendiriyor. Cihazların sistemi basit olmasına rağmen, teknolojik altyapıları sayesinde etkileri yüksek sonuçlar veriyor.

KENDİ BEL AĞRISI İÇİN KULLANDIĞI CİHAZI GETİRDİ

Slimwell adlı konsepti Türkiye’ye getiren Mehmet Özarslan, genç bir işadamı. Konuya ilgisi ise kendi rahatsızlığına çare arama aşamasında olmuş. Gerisini kendisinden dinleyelim:

“İş gezisi için Paris’teyken bel ağrılarım nüksetti ve gittiğim kineterapist bana bir merkez önerdi. Orada ağrı için kullandığım cihazların sağlıklı kilo verne, sıkılaşma ve selülit tedavisinde de kullanıldığını öğrenince aynı cihazları Türkiye’de de insanların kullanabilmesi için getirme çalışmalarına başladım. Şu anda hem bizim merkezimizde kullanıyoruz hem de diğer merkezlere bu cihazın satışını biz yapıyoruz. Cihazları tek tek tanıtmak gerekirse şöyle anlatabilirim:

BODYSHAPE

Yenilikçi ve tam bir bir kilo verme / incelme cihazıdır. Build-in koşu bandında bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileriyle donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kalori yakmayı sağlar.

Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, kilo vermek ve şekle girmek isteyen fakat spor salonlarına gidecek vakti olmayanlar için de idealdir. Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların maksimum enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

HYDROSHAPE

Hydroshape suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme,  selüliti yok etme, vücuttan su atma, kas gelişmesi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileriyle kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknolojik bir cihazdır.

Hydroshape bir seans boyunca suyun içinde bisiklete binerken 16 jakuzi jetiyle size masaj yapar, ozon terapisi, aromaterapi ve kromoterapi yaparak aynı zamanda sizi rahatlatır ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar. Suyun direnci havadan 12 defa daha fazla olduğu için 30 dakikalık bir seans boyunca suda bisiklete binmek 400-600 kalori yakmanızı, vücudunuzdan su atmanızı ve incelmenizi sağlayacaktır. Doğal bir molekül olan ozon, Hydroshape cihazı tarafından suya verilir ve yüksek hijyen sağlar. Kromoterapi; suyun farklı renklerle renklendirilmesine denir ve ruhsal rahatlama sağlar.

ROLLSHAPE

Vücutta kan dolaşımını hızlandıran masaj ile rahatlama sağlayan ileri teknolojik bir masaj makinesi olan Rollshape, tercihe göre Slimwell ürünleri kullanıldıktan önce veya sonra ya da kendi başına kullanılabiliyor. Rollshape’in üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selüliti giderici etkileri vardır. Atletler tarafından kasları spora hazırlama amacıyla da kullanılan alet, kızılötesi fonksiyonu cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar.  Eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır, ağrıları azaltır, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir, kolajen dokuların genişlemesini arttırır ve iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur.

Kromoterapi özel renklerin organizmalar üzerindeki terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde pozitif etkileri vardır. Kromoterapi vücut dengesi ve vücut direnci için çok yararlıdır.

Yaşlanan cilt gevşer ve sarkar, bunun sebebi cildin altyapısını oluşturan kolajen liflerin kümeleşmesi, kalınlaşması ve esnekliğini kaybetmesidir. Kolajen terapisi yaşlanan ciltlerin seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini sağlar.

Modern yaşam ortamı elektronik ekipmanlardan dolayı pozitif iyonlarla doludur. Bu yaşam ortamı insan vücudunda uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkileri yaratır. Hava iyonizasyonu, sağlıklı iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji verir.

ACTIVECOUCH

Slimwell tecrübenizin en önemli kısımlarından biri egzersiz sonrası rahatlama ve gevşeme haline geçmektir.

Vücut ısısına ve rahatlama için en doğru pozisyona ayarlanmış özel tasarım masaj koltukları olan ActivCouch  ile vücudunuzun bu geçişi en zarif şekilde yapmasını sağlayacak ve beyninize kas faaliyetlerinin durduğunu, artık gevşemesi gerektiği mesajını gönderecektir.

ActivCouch’a uzandığınızda vücudunuz ve ruhunuz, yoğun geçen günün ve biraz önce deneyimlediğiniz fiziksel eforun ardından ihtiyaç duyduğu rahatlamayı, müzik ve hafif masaj ile sağlayacak, zihniniz günlük tasalarından ve sorunlarından serbest kalacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Bronzlaşmanın Yolları...  başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ