Renkli Kadınlar

Türk Psikiyatristin Divanı

Türk Psikiyatristin Divanı
Haberi paylaşın...

Dr. Zeynep Akıncı Pınar, Türkiye’den en uçlardaki 70 vakayı bir kitapta topladı. Türk Psikiyatristin Divanı adıyla yayınlanan kitap, bir anlamda ruhsal bir panorama özelliği taşıyor…

Psikiyatrist Zeynep Akıncı Pınar, divanından geçen en can yakıcı, çaresiz hikâyeleri çözüm önerileriyle birlikte ele aldı ve benzer sorunları olanlara yol gösterebilmek için Türk Psikiyatristin Divanı’nda okuyucuları ile paylaştı.

Bu kitapta okuyacaklarınız bütünüyle gerçek! Türkiye’nin gerçeği. Ve sarsıcı. Bu satırları okuyan birçok kişinin de maruz kalıp, utancından, korkusundan anlatamadığı gerçekler belki de. Travmalar, örselenmeler, çıldırmalar… Panik ataklar, aşağılanmalar, başkasının hayatını yaşamalar…

İşte hiç uyanmak istemeyen zengin kadından 9 yaşında saçları ağaran çocuğa, aile içi çoklu taciz kurbanı kızdan iktidarsız ama azgın damada, kurnaz nişanlıdan ergen kocaya, ters ilişkiden günahsız aşka, anksiyete bozukluğundan şizofreniye, başı sürekli dönen ‘deli’den cinsel freni patlamış adama kadar Türkiye’den en uçlardaki 70 psikiyatrik vaka!

Kitapta neler var?

Çağımızın Problemi Yetersizlik ve Rekabet

Stres Düzeyi Nasıl Azaltılır

Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadının Hazin Sonu

Çoklu Ensest Vakaları

Çok Eşli Koca Diplomalı Kadına Karşı

Yıllar Süren Ev Hapsi

Dayak Yiyen Koca

70 Milyonluk Ülkede Boşandığı Eşinin Aynısını Bulan Adam

Kimlikleri Başkasına Ait Olanlar

Erkeğin Evde Aslan Olmadığı Bir Vaka

Sosyal Medyada Sürekli Kendimizi Onaylatma İsteği

Bir önceki yazımız olan Bahar Öztan podyuma çıktı başlıklı yazımızda bahar oztan, defile ve Feriye Palace hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ