Renkli Kadınlar

Vogue Türkiye, Kadın Girişimcileri Arıyor!

Vogue Türkiye, Kadın Girişimcileri Arıyor!
Haberi paylaşın...

Vogue Türkiye, Türkiye’deki kadın girişimcileri Facebook ve Instagram’dan işlerini büyütmek için nasıl faydalanacaklarını da kapsayan #SheMeansBusiness projesini başlattı.

Vogue Türkiye, yaratıcı fikirleriyle iham verecek kadın girişimcileri arıyor. Facebook’un kadın girişimcileri Facebook ve Instagram’dan işlerini büyütmek için nasıl faydalanacaklarını da kapsayan çeşitli alanlarda eğitmeyi ve onlara ilham vermeyi amaçladığı küresel projesi #SheMeansBusiness kapsamında Vogue Türkiye, Türkiye’deki kadın girişimcilere yönelik yeni bir yarışma başlattı.

3 GİRİŞİMCİ BELİRLENECEK

31 Temmuz’a kadar kabul edilecek başvurular üzerinden, yaratıcı fikrini hayata geçirmiş ve hikayesiyle ilham veren üç kadın girişimci belirlenecek.

Facebook, kazanan üç kadın girişimciyi, işlerini geliştirirken Facebook ve Instagram’dan nasıl faydalanacaklarını öğrenebilecekleri bir eğitim için Londra’daki ofisinde ağırlayacak. Ayrıca kazanan girişimcilerin her birine, işletmelerini dijital dünyada büyütmeleri için 1.000 USD tutarında Facebook reklam kredisi hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak için hâlihazırda kurulmuş ve faaliyet gösteren bir girişim olması gerekiyor. Sadece fikir aşamasında olan başvurular değerlendirmeye alınmayacak. Facebook’un Londra ofisinde verilecek eğitim Türkçe olacağı için, katılımcılarda İngilizce bilme şartı aranmıyor. Başvurular Türkçe yapılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin Tek Kadın Pasta Cila Ustası Selin Selbaşı! başlıklı yazımızda başarılı kadın hikayeleri ve ilham veren kadınlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ