Renkli Kadınlar

Bu Yaşta Hala Pollyannacıyım!

Bu Yaşta Hala Pollyannacıyım!
Haberi paylaşın...

Demet Sağıroğlu: “Bu yaşta bile sektörle ilgili Pollyannacı düşünüyorum. Ancak öyle olmadığını gördüğüm için bazı ümitlerim kırılıyor. Bazen insan alıp başını gitmek istiyor. Bu tarz insanlardan uzaklaşmak istiyor. Sonra da dinleyicilerin ilgisiyle güç ve güven kazanıp tekrar dönüyor…

Gerçekleştirdiği etkinliklerle alışverişi keyifli bir hale getiren Ankara AnkaMall Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini şarkılarıyla 90’lı yıllara damga vuran Demet Sağıroğlu ile buluşturdu. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Demet Sağıroğlu Ankaralılara muhteşem bir konser verdi.

Bir süredir müzik dünyasından uzak kalan Sağıroğlu, “Müzik sektöründeki bazı isimlere kırgınlıklarım, küskünlüklerim  oldu. Bu da kendimi geri çekmeme neden oldu” diye konuştu.

Kimlere kırgın olduğuyla ilgili isim vermekten kaçınan Sağıroğlu, “Bu yaşta bile sektörle ilgili Pollyannacı düşünüyorum. Ancak öyle olmadığını gördüğüm için bazı ümitlerim kırılıyor. Bazen insan alıp başını gitmek istiyor. Bu tarz insanlardan uzaklaşmak istiyor. Sonra da dinleyicilerin ilgisiyle güç ve güven kazanıp tekrar dönüyor” sözleriyle geri dönüşünün müjdesini verdi.
KİMSEYLE REKABETİM OLMADI
Sanatçı, aynı dönemde albüm çıkardığı, 90’lı yılların diğer popüler isimleriyle görüşüp görüşmediğiyle ilgili  bir soruya ise, “Çok azıyla görüşüyorum. Manevi kırgınlıklar oluyor bende. Hiçbir zaman kimseyle rekabetim olmadı. Herkesin başarısıyla gurur duyan bir insanım. Ancak yakın bulduğum arkadaşlarımdan aynı şeyi görmediğim için kırgınlıklar yaşadım” şeklinde cevap verdi.
ŞARKILARIN GİRİŞ, GELİŞME VE SONUCU OLMALI 
Yakında stüdyoya gireceğini söyleyen Sağıroğlu, “Müzikte hala belli kaliteyi isteyen, şarkılarda giriş gelişme sonuç arayan bir kesim olduğunu biliyorum. Şarkıların bir hikayesi, bir yaşanmışlığı olması gerektiğine inanıyorum. Bir kelimeyi tutturup da baştan sonra üzerine ritm döşemeye inanmıyorum. O kafaya inanmıyorum. Bu yeni bir tarzsa buna da inanmıyorum. Bir hikaye arayan, sözlerde kendinden bir şey bulmayı isteyen insanlar var” sözleriyle son yıllardaki popüler şarkıları eleştirdi.

Bir önceki yazımız olan İyi Oyunculuktan Önce İyi İnsan Olmak Önemli! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ