Zarafet ile Özgüveni Birleştiren Kadınlara Özel!

Zarafet ile Özgüveni Birleştiren Kadınlara Özel!
Haberi paylaşın...

Dilek Hanif Hazır Giyim Koleksiyonu, 2018 İlkbaharında tasarımlarından ve çekimlere yansıyan bir değişim ile hayatın her alanında zarafeti özgüvenle birleştiren kadınlara hitap ediyor.

Zarif, sade ve net çizgileri ile Dilek Hanif; hareketleri, düşünme biçimleri ve stilleriyle kendilerine güvenen kadınlar için 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda da ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Fark edilir bir zarifliğe sahip ve her zaman özgün ve gizemli bir iddiası olan kadınlar için tasarlanan Dilek Hanif Hazır Giyim 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 3 farklı line’dan oluşuyor.

Dilek Hanif Hazır Giyim 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun 2 line’ı olan “Almond Blossom” ve “Flower Garden”, Vincent Van Gogh ve Gustav Klimt’in büyüleyici eserlerinden ilham alıyor. Sonuncu line olan “Coctail” ise, büyüleyici gece elbiselerinden oluşuyor.

Toz pembe, bej, somon, kiremit ve tarçın gibi toprak renklerinin kullanıldığı “Almond Blossom”’da pliler tasarımlara hareket katıyor. Tül, tafta, keten, krep ve şifon kumaşlara uygulanan işleme ve püsküller tasarımları tamamlarken, kemerler aksesuar olarak tercih edilerek bir bütünlük elde ediliyor.

Gustav Klimt’in 1905 yılına ait “Çiçek Bahçesi” anlamına gelen “Blumengarten” isimli tablosundan ilham alınarak hazırlanan “Flower Garden”da ise daha enerjik ve canlı renkler ön plana çıkıyor. Dökümlü ve tül kumaşların fırfır ve çiçek detaylarıyla süslendiği “Flower Garden”, fırfırları, renkleri ve modelleri ile dinamik bir stili yansıtıyor. Bu line’da pli, hacim yaratmak amacıyla daha yoğun fakat sade bir biçimde kullanılıyor. Akışkan kumaşlar, “Flower Garden”ın vazgeçilmezi.

Sofistike ve lüks gece giyim elbiselerinden oluşan “Coctail”line’ında ise, siyah, fildişi, bordo, dumanlı gri ve nüde tonlar göze çarpıyor. Dökümlü kumaşlar üzerine yapılan nude ve metalik işlemelerin yanı sıra çiçek desenleri kullanılarak zarif bir görünüm elde ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşının En Göz Alıcı Koleksiyonu Nişantaşı Gizia Gate'de... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ