Renkli Kadınlar

11 Nisan Dolunayı Burcunuzu nasıl Etkileyecek?

11 Nisan Dolunayı Burcunuzu nasıl Etkileyecek?
Haberi paylaşın...

Bütün sınırları bir anda dağıtma ve istediklerimize ”ne pahasına olursa olsun” ulaşma arzumuzla, yerimizden kıpırdayıp durgun denizi bulandırmış olma ve sonuçta zarara girme korkumuz arasında salınacağımız bir DOLUNAY bizi bekliyor.

Astrolog Juno, 11 Nisan 2017 günü, İstanbul’a göre saat 09:07 itibariyle, meydana gelecek dolunayı ve burçlara etkisini yorumladı…

“Bütün sınırları bir anda dağıtma ve istediklerimize ”ne pahasına olursa olsun” ulaşma arzumuzla, yerimizden kıpırdayıp durgun denizi bulandırmış olma ve sonuçta zarara girme korkumuz arasında salınacağımız bir DOLUNAY bizi bekliyor.

İşte Burç ve Yükselen Burca göre yorumlar:

KOÇ ya da Yükselen KOÇ: Çatışmacı bir modda olmanız mümkün… Geri adım atmak isteseniz de atamayacak kadar gergin olabilirsiniz TİKKAT EDİN! Karşınızdakiler tam anlamıyla boyun eğse dahi, talep ya da önerilerinizin kabul görmeme ihtimali sizi, AŞIRI üste gidici yapabilir. Ya da, aslında zaten içinde olmak istemediğiniz bir durumu kendiniz için uygun hale getirmeye veya, ”ben çıkmadım onlar kovdu”ya getirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Size asıl uzlaşılmaz gelenin ne olduğunu bulun… O zaman etrafı yıldırmaya değil, durumu çözümlemeye odaklanırsınız.

BOĞA ya da Yükselen BOĞA: Bu ara her duruma eyvallah der gibi görünseniz de, kararsızlık ve yön çizememek sizi mahvediyor! Önünüzü görememekten dolayı, alttan alıyor fekat içten patlıyorsunuz! Sağlığınıza özen gösterin… Yapmak zorunda olduğunuzu düşündüğünüz şeyleri de, elden geçirin. Yapacağınızı içten bir kabulle yapın. Ya da yapmamanın getireceği kayıbı göze alın! Sanki olaylar karşısında bir yön belirlemek gerektiğinde seçim sizin değilmiş gibi davrandığınızda ve hayatı suçlamaya kalktığınızda, çektiğiniz acı daha büyük oluyor.

İKİZLER ya da Yükselen İKİZLER: ”Ya Hep Ya Hiç!” Bu ara aşkta ve işte mottonuz bu.Hayata uçan kafa dalmaya hazırsınız! Size rest çekildiğinde sürrest, kapılar açıldığında tam gaz… İstediğini almak, almak için elinden geleni ardına koymamak, her türlü kaybı göze alırcasına ilerlemek, alamadıysan kapıyı vurup, hatta evi yıkıp çıkmak… Böyle kafalar, insana YÜKSEK hissettirir. Ama düşüşleri sert olur. Kalbiniz elinizde giderken takılır düşerseniz, fırlar gider, üstünden kedi geçer, araba ezer. YAZIK OLUR! Siz onu yine de cebinize koyun.  Ama sizi heyecanlandıran şeyler için, atılım içinde olmaktan, hevesli olmaktan da vazgeçmeyin.

YENGEÇ ya da Yükselen YENGEÇ: Bu ara ilişkilerde dengeyi yakalama çabası sizi yoruyor… Partneriniz, iş ortaklarınız, ya da rakipleriniz üzerinizde baskı kurdukça, siz inisiyatif almak ile güvenlik alanınızı korumak arasında parçalanıyorsunuz. Tatlım siz YENGEÇ’siniz. Çok üzerinize gelinmesine izin verirseniz, sular durulduğunda adamın canına okursunuz. Size söylenenlerin hepsini yapar, hiç itiraz etmez, ama sonra ters giden şeylerin hepsini karşınızdakinin burnundan fitil fitil getirirsiniz! Bu deneyimi, ”zamanında müdahale etme, gereğinde uzlaşma” konusunda bir çalışma vesilesi haline getirin. ”Pasif-Agresif” olmak karşınızdakileri yorulmadan tokatlamanızı sağlasa da, hayatınızı olumlu etkilemiyor.

ASLAN ya da Yükselen ASLAN: Bu ara zihinsel olarak yaratıcılığınız TAVAN, ama icraat zayıf. Hayatın talepkarlığı, düzeni ayakta tutma mecburiyeti, ya da sağlığınız sizi asıl yapmak işlerden, ya da vermek istediğiniz tepkilerden alıkoyuyor olabilir. Fikirlerinizle, tutumlarınız arasındaki dengeyi kurmaya çalışın! Eğer hayatınızın akışını düzenlemekte zorluk çekiyorsanız, ya da sizin için hayatı kolaylaştırması gerekenler – yanınızda çalışanlar, size hizmet verenler – beklediğiniz desteği vermiyorlarsa, yepyeni bir sistem kurmaktan kaçınmayın. Eğer bulunduğunuz konum icabı, olduğunuzdan daha ılımlı ve nazik görünmeniz gerekiyorsa, bunu baskı unsuru olmaktan çıkartıp, köprüyü geçene kadar içinizden eğlenmeyi becerin…

BAŞAK ya da Yükselen BAŞAK: Bu ara ”Alma-Verme Dengesi” üzerinde çalışmanız gereken bir zamandan geçiyorsunuz! Yüksek Beklenti – Yüksek Fedakarlık ikileminde, daha makul, ortalamaya daha yakın noktalar belirlemenizde fayda var… Ama siz çok sevilmek istiyor ve bunun için de parçalanmanız gerektiğini filan zannediyorsunuz… Yok valla yani… Verilince almayı, alamayınca durmayı bilseniz yeterdi! Dengenin olmadığı yerde, aşk varmış gibi görünür ama sevgi siz farkına varmadan biter. Katilinize aşık olduğunuzu sanmaktan vaz geçin. Çocuklarınız da çok talepkar olabilirler… ”Sen bilirsin yavrum… Senin hayatın!” deyiverin. Sizin gibi olmadıkları aşikar ise itip çekmeyin… Tembelse de bırakın, düşsün, kalksın, kendi yapmayı öğrensin!

TERAZİ ya da Yükselen TERAZİ: Olumlu ve ılımlı olmak için çok gayret gösterdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz… Zira hayatınızda bazı temel değişiklikler oluyor! Ev düzeniniz, aile yapınız, güvenlik alanınız yeniden yapılanıyor. Taşınma, evlenme, boşanma, ya da alıştığınız alt yapıyı dönüştürme gibi bir çabanın orta yerindesiniz. Ve etrafınızdaki her şey o kadar belirsiz ki, size kalan sadece denge ve uyumu içinizde sağlamak. Eh bu sizin iyi yaptığınız bir şeydir. Yalnız, çok da tatlı su balığı olmamaya tikkat edin! Kapanın elinde, çekenin kolunda kalmayın. Ayaklarınız üzerinde durmak için size verilmiş bir nimettir! Kafanız yokmuş düşünemiyormuşsunuz gibi kendinizi kandırmayın!

AKREP ya da Yükselen AKREP: Büyük atılımların, bombastik procelerin içindesiniz. Ne zamandır, bu kadar aktif ve coşkulu hissetmemiş olabilirsiniz! Aaa bi dakka… Yoksa, sırf bu durumu siz planlamadığınız için, içten içe yeterince arzulu ve gayretli değil misiniz? Yoksa bazı engellenemez değişimler oluyor ve siz ayak uydurmayı için için red mi ediyorsunuz? Hımmm… Ama tatlım, bu şekilde sadece gelişmeyi baltalarsınız! Ne zamandır beklediğiniz fırsatların kapısını açacak dönüşümler önünüzde uzanıyor ve alıştığınız depresyon yatağından çıkmamak için mi uğraşıyorsunuz? Hadi, hadi… Biraz gayretle, her şey çoook daha güzel olacak…

YAY ya da Yükselen YAY: Heyecan dorukta, arzular şellale… Ama maddi kaynaklardan yana sıkıntı ya da özgüven sorunları ayağınızı tökezletiyor! Aklınıza gelen procelerin, haddi hesabı yok ama risk almak istemiyorsunuz. Sapıtasınız var, ama kimseye kıyamıyorsunuz… Tatlım, acaba olgunlaşmaya başlıyor ama bunu kabul etmekte zorlanıyor olabilir misiniz. Her çeşmenin suyundan içmeyi göze almamak, aşağılayıcı bir durum, HAYAT KARŞISINDA BİR GERİ ÇEKİLME, bir pes etme hali değildir. Bazen de insan, sınırlarının farkında olarak, ama coşkusunu kaybetmeyerek, elinden geleni yapar. Ve yine de EĞLENİR…

OĞLAK ya da Yükselen OĞLAK: Yüksek başarılar için yüksek motivasyon gerekir. Siz bu aralar gerçekten bir yükselişin eşiğindesiniz, ama sınırlarınızın zorlandığını da feci şekilde hissediyorsunuz. İç dengenizi korursanız, bu süreci başarıyla atlatırsınız. Sonuçlar, hırsınızı ya da beklentinizi karşılamaya yetmezse, kendi kendinizle yüzyüze kalırsınız… Böyle zamanlarda kızmayın! Hayat deneyeni sever.  Ama ödülü verirken, dersi de yanında paketler koyar. Çaba göstediğiniz zaman mutlaka tam istediğiniz karşılık gelmeyince kendinizi başarısız saymamayı öğrenmek, sizin için en değerli öğretilerden biridir… Bunu alın, kucaklayın, ve yola devam edin. Belki asıl ödül, ummadığınız bir dönemeçte otostop çekmektedir.

KOVA ya da Yükselen KOVA: İçinizde birikmiş olan ne varsa, dışarıya çıkmak için sınırları zorluyor. Çok üretmek, çok söylemek, çok uzağa gitmek… İşte yani ÇOK ŞEY YAPMAK istiyorsunuz.

Ama bir üretim safhası aceleyi kaldırmaz… Sabır, planlama, titizlik, şu sıralar sizin en iyi dostlarınız. Adımlarınız, kafanızda oturtabildiğiniz düzenden daha hızlı gitmesin. Parçaları özenle yerleştirin. Aceleyle kırıp dökmeyin ki takım bozulmasın. Eğer elinizi ayağınıza dolaştıran, geride kalma korkusu, sandığınız kadar özel bir olamama ve sıradışı başarıları bir parmak şıklatma ile yapamama kaygısı ise, lütfen dahilerin bir gecede parlayan yıldızlar olmadığını fark edin!

BALIK ya da Yükselen BALIK: Zor koşullar altında, çarpıcı işler yapmaya çalıştığınız bir dönem! Büyük riskler alıp, büyük borçlara girmeyi göze alarak büyümeye çalışıyor olabilirsiniz. İçinizde bir ses çok başarılı olacağınızı söylüyorsa, geri çekilmeyin. Ama, etrafınızda olup bitenleri de görmezden gelerek, sadece iyi niyetle hareket etmeyin. Yatırım yaparken borçlarınızı ödemeyi de ihmal etmeyin.  Eğer konu iş ve para değil de, kendi kıymetini bilmek ise, o zaman FARK EDİN! Siz kimseye kendinizi beğendirmek için, saçlarınızla yerleri silmek zorunda değilsiniz! Baskıcı ve yıpratıcı insanlarla bir arada kalmaya çalışmak size kendinizi sefil hissettirmesin! Orada olmanız gerekiyorsa olun, ama öz değer algınızı koruyun.

Bir önceki yazımız olan Hazır mısınız! Öğretmen Satürn Sınamaya Geliyor... başlıklı yazımızda Astrolog, Astroloji ve Aylık burçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ