2016 Saç Trendleri

2016 Saç Trendleri
Haberi paylaşın...

2016 Yılında Trend Olan Saç Modelleri 

Kadının en özen gösterdiği şeylerden birisi saçlarıdır. Sağlıklı saçların yanında, saç modelleri de şıklık ve güzelliğe etki sağlamaktadır. Çoğu kadın saç değişikliğine fazla cesaret edemediği için, değişik saç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.

topuz-sactopuz-saç

Her daim yerini koruyan ve 2016 yılında da tercih edilecek olan saç modellerinden biri, doğal topuzdur. Kabarık ve sprey dolu olan topuzlar görünüm açısından kötü olmakla birlikte pek tercih edilmemekte. Saçlarda örgü modelleri de popülerliğini korumakta. Atkuyruğu bağlanan saça örgü, dağınık örgü, iki örgü modelleri göz boyamaya devam ediyor. En çok tercih edilen saç modelleri arasında yerini koruyan ise, ‘ombre’ modelidir.

 

Değişik saç modelleri yanı sıra, saçlar için kullanılan aksesuarlar da 2016 yılı modaları arasında yer almakta. Sade bir saç modeline gösterişli bir aksesuar tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Örgü Saç Modelleri başlıklı yazımızda Çiçek Örgü Saç Modelleri, Kolay Örgülü Saç Modelleri ve Kolay Saç Örgü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ