Cilt Bakımında Uzman Desteği “SkinCeuticals Master Tavsiyeleri”

Cilt Bakımında Uzman Desteği “SkinCeuticals Master Tavsiyeleri”
Haberi paylaşın...

SkinCeuticals, zorlu pandemi sürecinde kadınların cilt bakımları konusunda uzman desteği almalarını sağlayan uygulaması “SkinCeuticals Master Tavsiyeleri” ile ihtiyaçları olan desteği sunuyor.

Pandemiyle birlikte eczanelerde cilt bakımının yapılamadığı ve vaktimizin büyük kısmını evde geçirdiğimiz bu dönemde, cilt bakımıyla ilgili doğru bilgiye ulaşmak ve cilde aradığı desteği sunmak her zamankinden önemli hale geldi. Duke Üniversitesi’nde, cilt bakımı alanında yapılan 30 yılı aşkın araştırmalar sonucu Prof. Dr. Sheldon Pinnell tarafından kurulan SkinCeuticals, hayata geçirdiği online danışma hattı ile isteyen kişilere cilt bakım danışmanlığı alanında aradıkları çözümü sunuyor. Burada öne çıkan nokta ise evde yapılan cilt bakımında, dikkat edilmesi gereken doğru uygulamaların yapılmasına özen göstermek.

Cildine özel bakım rutinlerini evde profesyonel bir destekle devam ettirmek isteyen kişiler, www.skinceuticals.com.tr adresinde yer alan “SkinCeuticals Master Tavsiyeleri” online danışma hattına ulaşarak merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulabiliyor.

Ücretsiz Danışmanlık

Bu kapsamda, cilt bakımına önem veren kişiler, www.skinceuticals.com.tr adresinde yer alan randevu formunu doldurarak ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanabiliyor.

Hafta içi her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz canlı destek hizmetinden yararlanmak isteyenler, internet adresinde yer alan formu doldurarak randevu alıyor ve birebir uzman desteği sunan SkinCeuticals yetkilileri tarafından aranıyorlar. Uzmanlar, birebir görüşmelerle sosyal mesafe sürecinde herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı ve pratik olarak yapabileceği cilt bakım tüyolarını paylaşıyor. Ayrıca, cilt bakım meraklılarına dijital, görüntülü ya da telefonla ücretsiz, profesyonel danışmanlık veren SkinCeuticals güzellik uzmanları, en yakın satış noktasını da kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Canlı destek sunan program kapsamında, telefon veya görüntülü çağrı ile kişiye özel birebir cilt analizi seansları düzenleniyor. Cilt bakım meraklılarına dijital, görüntülü ya da telefonla ücretsiz, profesyonel danışmanlık veren SkinCeuticals güzellik uzmanları, en yakın satış noktasını da kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Programa SkinCeuticals’ın anlaşmalı olduğu eczaneler aracılığıyla dahil olanlar, güzellik uzmanlarının yönlendirmeleri dahilinde tavsiye edilen ürünleri yetkili eczanelerden ve kliniklerden temin edebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Dolgu Uygulamaları İle Gençleşme... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ