Renkli Kadınlar

Astrolog Dinçer Güner: 2018 Tutkulu Aşkların Yılı…

Astrolog Dinçer Güner: 2018 Tutkulu Aşkların Yılı…
Haberi paylaşın...

Astrolog Dinçer Güner, 2018 burç yorumları için Bilkent Center’da başkentlilerle bir araya geldi. Yoğun ilgi gören söyleşisinde Dinçer Güner, 2018’e geri sayım başlamışken aşk, iş, para ve sağlıktaki gelişmeleri burç burç anlattı.

 

Astrolojinin hayatımızdaki yerini anlatarak söyleşiye başlayan Dinçer Güner, hayatın döngülerden ibaret olduğunu ve astrolojinin de bu döngüleri araştırdığını anlattı. “Zaman yoksa kader de yok” diyen Güner, zamanı anlatan en önemli sistemlerden birinin astroloji olduğunu belirtti.

2018 ÖNEMLİ BİR YIL

Söyleşisinde “2018 için beklentiye girmeyin” diyen Güner, “Çalışıyorsanız işinize ve varsa paranıza sahip çıkın” uyarısında bulundu, finansal anlamda yeni bir dönemin başladığının altını çizdi.  Dünya üzerinde para ile ilgili devrim yaşanacağını anlatan Güner “Savaş artık ekonomik boyutta olacak” dedi. Bitcoin gibi sanal para birimlerinin hayatımızda daha kullanılır hale geleceğini ifade eden Güner “Kapitalist sistemin sonunun başlangıcındayız, tamamlanması 7 sene sürecek, majör etkilerini ilk 2 sene yaşayacağız” dedi.

Tarım alanında da yeni üretim modellerinin ortaya çıkabileceğini söyleyen Güner, topraksız tarım yapılabileceğini anlattı.

2018’de paranız varsa ve akıllıysanız karamsar olmanıza gerek yok diyen Güner “Yaşamda her şey değişime uğramak zorunda, değişime de ihtiyaç var. Alışkanlıklarınıza bağlıysanız değişim sıkıntılı bir süreç ama adapte olabiliyorsak çok da rahatsız etmez” dedi.

2018’DE TÜM AŞKLAR TUTKULU OLACAK

2018’te tüm burçların aşkı daha tutkulu yaşayacağına dikkati çeken Güner bu yılın aşkta en şanslılarının burcu ve yükseleni Boğa, Akrep ve Yengeç olanlar olduğunu söyledi.

2018’DE BURÇLAR

Güner ayrıca Bilkent Center’daki söyleşisinde 2018’i burç burç yorumladı. Burcu ve yükseleni Koç ve Terazi olanların kariyer ve evlilik alanlarında sorumluluklarının artacağına dikkati çekti.

Burcu ve yükseleni Boğa ve Akrepler için ise Güner “Eğitim ve akademik alanlarda sorumluluk alacakları bir yıl olacak” dedi. “Ben kimim, neyim, kendimi nasıl geliştireceğim?” diye sordukları, kendilerini daha değerli hissettikleri bir yıl olacağının altını çizdi. Yılın son döneminde önemli kazançlar elde edeceklerini söyledi.

Güner burcu ve yükseleni İkizler ve Yay olanlar için ise hayatlarındaki sıkıntılı dönemin geride kaldığını  bu yıl kendi işlerini kurabileceklerini söyledi. 

Burcu ve yükseleni Yengeç ve Oğlak olanların ise kadersel değişimlerden geçeceklerini anlatan Güner, ilişkilerinin testten geçeceğini söyledi. 2018’deki tutulmaların Yengeç-Oğlak aksında olacağını söyleyen Güner tutulmaların çok da kontrol edemediğimiz, kadersel değişimler olduğuna dikkati çekti. Yengeç ve Oğlakların hayatlarında bu tutulmaların evliliklerini ve kariyerlerini etkileyeceğini anlattı. Tutulmaların olumlu olması halinde Yengeç ve Oğlakların evlenebileceklerini ya da iş ortaklıkları kurabileceklerini söyledi.

Burcu ve yükseleni Aslan ve Kova olanlar ise Güner’e göre 2018’de daha çok sorumluluk alacaklar. Beden sağlıklarının önem kazanacağı 2018’de spor yapmak, bedenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için alternatif tedavi yöntemleri ile daha yakından ilgilenebileceklerini söyledi. Şubat ve Ağustos ayında iş değişimi yapabileceklerini ya da terfi alabileceklerini söyleyen Güner önümüzdeki sene daha iyi para kazanabilecekleri koşullar olduğunun altını çizdi.

Burcu ve yükseleni Balık ve Başak olanlar için ise Güner “2018’te kimin dost, kimin düşman olacağını öğreneceksiniz” dedi. Balık ve Başakların insan ilişkilerinin testten geçtiği bir sene olduğunun altını çizen Güner, “Hobilerini işe dönüştürebilirler.” dedi.

DİNÇER GÜNER HAKKINDA

Astrolojiye merakı küçük yaşlarda başlayan Dinçer Güner, en büyük hobisini iş yaşamına dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji okulunda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katılarak mezun oldu. Bitirme Projesini başarı ile tamamlayarak  Ustalık Belgesini almaya hak kazandı.

Akabinde Merih Akalın’dan Hint (Vedik) Astroloji dersleri aldı.

Sonrasında ise, psiklojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’undan Sistem Dizimleri ve Aile Dizimleri psikoterapi eğitimi aldı.

Kendi kurmuş olduğu  Türkiye’nin en çok takip edilen  Astroloji Blogunda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerindeki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık, astroloji eğitimi  ve seminer çalışmalarına devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan En çok Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeçler Etkilenecek! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ