Renkli Kadınlar

Boğa Burcu Erkeğini Tanıyın!

Boğa Burcu Erkeğini Tanıyın!
Haberi paylaşın...

Gururlu, kararlı, ayakları yere sağlam basan, karizmatik boğa burcu erkeği güven veren bir yapıya sahiptir. Sabırlı oluşu, damarına basılmadığı takdirde oldukça sakin duruşu boğa erkeğinin en belirgin özellikleri arasındadır.

 

Bu burcun erkekleri maddiyata düşkündürler. Bu sebeple iyi bir işe sahip olmak onlar için çok önemlidir. Boğa burcu erkeği asla maddi sıkıntıya girmek istemez. İnsanlara karşı daima hoşgörülü ve nazik olmaya özen gösteren boğa erkeği aynı zamanda gelenekçi bir yapıya da sahiptir. Tabii bu sakin erkeği gerçekten sinirlendirirseniz o ortamdan uzaklaşmanız doğru bir tercih olacaktır çünkü öfkelendikleri zaman adeta kızgın bir boğaya dönüşürler.

Pes etmek asla bir boğa erkeğine göre değildir. Azimli yapıları onları istediklerini elde edene kadar çabalamaya iter. Bir boğa erkeğini fikrinden döndürmek neredeyse imkansızdır. Keyfine düşkün ve biraz da tembel olmaları zaman zaman yaşantılarında problem çıkarabilir.

 

Boğa Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileri Nasıldır?

Genel olarak uyumlu diyebileceğimiz boğa erkeği arkadaşları tarafından oldukça sevilir. İnsancıl ve mükemmel bir dinleyici olması onu çevresinde aranan kişi konumuna ulaştırmıştır. İnsanlarla rahatça kaynaşıp iyi ilişkiler kurabildikleri için çok fazla arkadaşları vardır. İnsan ilişkileri ve arkadaşlarının yanı sıra boğa burcu erkeğinin çok sağlam dostlukları da vardır. Yemek yemeyi ve yapmayı seven bu burcun erkekleri güzel sofralar kurup misafir ağırlamaktan da çok hoşlanır. Sıcak ve samimi ilişkiler boğa erkeğinin olmazsa olmazlarındandır. Sağlam duruşlu bu erkeğin içinde de kırılgan bir çocuk olduğunu belirtmekte fayda var. Üzüntülerini, kırgınlıklarını her ne kadar belli etmemeye çalışsalar da onların da bir sabır noktası vardır ve patlamaları şiddetli olacaktır. Boğa burcu erkeği; balık, yengeç ve başak burçlarıyla iyi anlaşır.

Boğa Burcu Erkeği ve Aşk

Sadık olan boğa erkeği partnerine bağlılığıyla göz doldurur. Evcimen, sahiplenici, güven veren halleri evlilik için ideal kişiler olduklarının en büyük göstergesidir. Dış görünüşe önem veren boğa erkeği için iç güzellik de çok önemlidir. Naif, iyimser, sadık bir kadınla hayatını birleştirmek isteyecektir. Kıskançlıkları sevgileriyle doğru orantılıdır. Ne kadar çok severlerse o kadar da kıskanç olurlar. Partneriyle her konuda paylaşımda bulunmak isteyecek olan boğa burcu erkeği çok romantiktir. Romantik yemekler, sürprizler boğa erkeğinin uzmanlık alanıdır. Aynı zamanda iyi aile babası tanımı da boğa burcu erkeği için biçilmiş kaftandır.

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Kadınları Hangi Özelliklere Sahiptir? başlıklı yazımızda Aşk, Astroloji ve Boğa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ